Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani olyan kutya...

Tudnátok ajánlani olyan kutya neveléssel kapcsolatos könyvet amiben esetleg van egy két külön szó a labradorokról is?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Cesar Milan hogy neveljünk tökéletes kutyátban van labi :)
2012. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És abban vannak praktikus tanácsok is vagy inkább elméleti?
2012. okt. 21. 13:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve Cesar Millan-en kívül valaki? Sosem tetszett igazán amit csinál, és úgy tűnik érte is pár negatív kritika a módszereit.
2012. okt. 21. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden módszert ér kritika. Én úgy vagyok a kutyás könyvekkel hogy elolvastam vagy 10et. És leszürtem ami hasznos volt belőle.

A kutyáról elsősorban annyit érdemes tudni hogy kutya. CSAK másodsorban labrador. Az alapszintű dolgokhoz nem olyan fontos tisztában lenni a fajta ilyen szintű jellegzeteségeivel. Menyél el vele iskolába. középszint után majd rátértek arra hogy labrador :)

2012. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!