Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerettek kutyát sétáltatni?

Szerettek kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a kutyák szeretik és szükséges is, ha kutyánk van, de TI szeretitek?

Én pár perc múlva indulok, alig várom mert nagyon szép idő van. Csak még egy angol példa.... :D


2012. okt. 21. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretek :) Kikapcsolódás :)
2012. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jó, mert aki egész nap gépnél ül, az megmozgatja magát, Kiváló fogyókúra is. A kutyák pedig, ha öregek, ha fiatalok, de egészségesek, imádják. Nekik ez vadászkirándulás a gazdival.
2012. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rohangál a kertben, nagyot fut, aztán a kapuban várja, hogy rátegyem a pórázt. Mind a ketten szeretjük.
2012. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Sokszor nekem jobban hiányzik a séta, mint a kutyámnak :) Természetesen imádok sétálni, gyakorolni, bringázni, labdázni vagy frisbeezni vele.

Kánikulában, esőben, nagy hidegben sokszor nehezemre esik elindulni...de akkor Argos is így van vele :D mikor már sétálunk, nem izgat az időjárás...minden kezdet nehéz :)

2012. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretek:) Szuper kikapcsolódás, olyankor csak a kutyáimmal törődöm, a gondokat félreteszem, és ez nagyon jó a lelkemnek is.
2012. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp :D főleg erdőn, mezőn, folyó mellet :) A kutyák tök jól érzik magukat. Nekem meg nem árt a mozgás. 2-3óra aztán haza jövünk alszunk eggyet :)
2012. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi olyan fél-3/4 óra után hazajöttünk, mindketten mentünk volna még, de nagyon belassult szegénykém meg már folyt a nyála (idős már nagyon) úgy hogy jobbnak láttam visszafordulni :)
2012. okt. 21. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi mindketten nagyon szeretjük, főként azért is mert általában 2-3 kutya haverral és a gazdival megyünk. 1.5-2 órát sétálunk miközben ők folyamatosan játszanak,kergetik egymást, fürödnek a tóban, mi meg ezalatt "megoldjuk a világ problémáit".
2012. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!