Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megölt egy másik...

A kutyám megölt egy másik kutyát. Mit tehetnék? Kell-e aggódnom valamiért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú Cane Corso kutyusunk.

Álltam ki kocsival, kinyitottam a kaput közben eszembe jutott, hogy bennhagytam valamit és visszaszaladtam. A kaput nem csuktam be. A kutyus miatt nem aggódtam mert nem szokott kimenni kapun kívülre "engedély" nélkül. Jöttem ki a házból és láttam, hogy egy kóbor kutya bejött hozzánk, meglátta a kutyusunk és szaladt oda. A kóbor kutya kiszaladt az udvarról a miénk meg utána. Aztán az utcán összeverekedtek és a vége az lett, hogy a másik kutya meghalt. Én kiabáltam neki meg próbáltam magamhoz hívni, de nem hallgatott rám. Odamenni meg nem akartam mert féltem, hogy a másik kutya megharap.

Kell aggódnom? Vagy ez "természetes" reakció nála mert védte a területét. Ha sétálunk utcán meg ilyesmi akkor soha nem agresszív más kutyákkal vagy akár emberekkel szemben.


2012. okt. 21. 16:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
51%

Átolvastam most a kérdést, és most a tegnapihoz képest még jobban felb*szódtam.

Látszik hogy lósz*rt se tudsz a kutyákról, a kutyatartásról meg ne is beszéljünk...

Szerinted természetes viselkedés az hogy a kutyád megöli a másikat???!!

Hogy nem sül le a bőr a pofádról...

Csinálj valamit azzal a kutyával, vagy pedig ha nincs időd megnevelni akkor add be menhelyre!!!

A véleményem pedig hogy rohadtul felelőtlen vagy!!!

Látszik hogy csak magaddal törődsz te!!

Szegény kóbor kutyát sajnálom...

2012. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!