Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van arra esély, hogy találok...

Van arra esély, hogy találok kölyök mopszot vagy francia bulldogot ajándékba?

Figyelt kérdés

Már sok helyen kerestem, egyszer találtam is, csak már késő volt, és elvitték mindet.:(


Egyszerre nem tudok ennyi pénzt kiadni rá, a továbbiakban nem lenne gond az oltásaival, eláttásával, stb., az már megoldható és nagyon jó helyre kerülne.


2009. aug. 8. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Menhelyeken nézted már? Nagyon sok fajtiszta kutyus van ott is, bár kölyköt nem tudom találsz-e.
2009. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Én másfélé ve keresek mopsz kölyök kutyát de még nem találtam!:( Sok sikert,remélem te szerencsésebb leszel,a menhelyekre mire telefonálok addigra elviszik őket...stb :(
2009. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kölyköt nem hiszem,maximum menhelyeken felnőttet. Hidd el azok sokkal álásabbak,és odaadóbbak tudnak lenni.

De te Tudod.

Ezért bizti le leszek pontozva,de ha kimész mondjuk a monori kisállatbörzére,ott csúnyán mondva lehet venni "szarért-hugyért". :(

De kérlek inkább menhelyen nézelődj,vagy a fajtamentőknél.

2009. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát max, ha beteg vagy valami nem stimmel vele.Ilyen drága kutyákat nem osztogatnak csak úgy.
2009. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 éves fajtiszta francia buldog, aki kapja marja:


[link]

2009. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talált/gazdit kereső francia bulldogok az egész oldalon, érdeklődj, hátha befogadhatod, ha nem jön a gazdija 1 éven belül tiéd örökre a törvény szerint:


[link]

2009. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A www.noeallatotthon.hu -n is vannak örökbefogadható Francia buldogok. Ha felnőtt kutyát fogadsz örökbe, akkor az ezerszeresen meghálál minden csöpp szeretet, nagy valószínűség szerint szobatiszta, esetleg még az alap parancsszavakat is tudja. Én a helyedben biztos nem fogadnék el ingyen buldog vagy mopsz kölyköt, mert biztos van oka annak, hogy egy olyan kutyát akarnak adni ingyen, amiért száz ezer forintot is elkérhetnének!
2009. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerre nem tudok ennyi pénzt kiadni rá"

Mi lenne, ha a havonta ráfordítandó pénzt félretennéd, és jövőre vennél egy fajtatiszta, törzskönyves, egészséges kutyát? A második válaszolónak már össze is jött volna a pénz ennyi idő alatt!


Tényleg, nekem nem akar egy boltos minden nap ingyen kenyeret meg tejet adni? Nála amúgy is olyan sok van a polcon, sőt, naponta hozzák az újabb szállítmányt! Szívességet tennék vele, hogy rendszeresen átveszem tőle, hogy ne rohadjon rá!


A viccet félretéve, gondolom még gyerek lehetsz, szóval előbb nőlj fel agyilag, utána akarj csak egy másik élőlényről gondoskodni!

2009. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2009. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem találsz,én is próbáltam.Találtam 1 mopsz kölyköt ami az egyik szemére teljesen vak és így is 10.000Ft-ért kínálták.
2010. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!