Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kölyök francia bulldog...

Van egy kölyök francia bulldogom megeszi a köveket és utána kihányja mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se hagyd neki! Valahogy le kéne szoktatni róla, mert ez komolyabb gondokat is okozhat! Ha látod,hogy beveszi a szájába, azonnal vedd el tőle és szídd meg,de nehogy megüsd! Csak kiabálj rá, érezze,hogy rosszat csinált! Valahogy próbáld megakadályozni, mert a szomszédom kutyája pont ebbe halt bele.

Figyeld egy ideig,ha kiengeded az udvarra és foglalkozz vele addig,amíg meg nem tanulja,hogy NEM SZABAD megenni a köveket!

2008. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallottam egy olyan megoldást, hogy fogkrémet kell nyomni a szájába és elvenni a vizét hadd szenvedjen, ezt megcsinálni két-háromszor, persze csak ha látod, hogy utálja. Majd ha mentek sétálni és látod, hogy követ akar enni, akkor szólsz neki, hogy figyeljen és felmutatod neki a fogkrémes tubust. Hallottam ezt a módszert valakitől, aki így szoktatta le a kutyáját a kaki-evésről.

Ehhez persze figyelned kell, hogy mikor mit szaglászik, hogy pont észrevedd amikor követ akar enni.

Ha udvarban tartott kutya, akkor szerintem nem igen működne ez.

2008. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most olvastam egy érdekes dolgot a fogkrémekről, úgyhogy visszaszívom inkább a tanácsomat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__76..

2008. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!