Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a kutyáknál a szürkehál...

Milyen a kutyáknál a szürkehályog?

Figyelt kérdés
Reggel be volt csipásodva a szeme kimostuk neki kamillával de egész nap szürke volt neki:/ öreg kutyus és vajon lehet szürkehályog:
2012. okt. 22. 18:41
 1/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

[link]

Ez az oldal nem tudom, mennyit segít, mindenesetre menjetek el állatorvoshoz, hogy biztosat tudjatok.

Szerintem nagy az esély, sőt, szinte biztos hogy szürkehályog.

2012. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jázi&Csenge ***** válasza:
Még egy tipp: keress rá a Google képkeresőben, és hasonlítsd össze a kutyák szemeit a Te kutyád szemével.
2012. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget megnéztem igen valószínű hogy az mert másnap is ugyan olyan volt neki:( sajnos a szüleim nem fognak költeni rá hogy elvigyék orvoshoz nekem még nincs rá pénzem így szörnyű érzés őt látni szenvedni:( köszönöm mégegyszer
2012. okt. 23. 10:20
 4/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

Nincsmit:)

De ezt nem értem, mikor egy ember azt mondja: "nem tudom ezt meg ezt csinálni a kutyámmal mert nincs pénz". De hát a kutyatartás felelősség, ha valaki tudja, hogy nem tudja maximálisan ellátni az állatot, akkor miért veszi meg?

Sehonnan sem tudtok pénzt összeszedni?

Nagyon sajnálom szegény párát.(

2012. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jázi&Csenge ***** válasza:
Ja, kicsit félreértelmeztem. Szóval "nem fognak költeni rá". Ez még rosszabb. Könyörögj nekik, vagy mittudom én, ezt nem hagyhatod annyiban! Attól hogy öreg, még nem mindegy neki milyen minőségben éli le az utolsó éveit!
2012. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!