Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik, ha egy kutya...

Mi történik, ha egy kutya megharap valakit és a gazdi nem tudja igazolni a veszettség elleni oltás meglétét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hülye baleset volt. Ennyi. Sajnos előfordul.


Azért lenne leginkább fontos, hogy tudjátok bizonyítani az oltottságát, mert különben a bácsinak be fogják adni a veszettség ellenit, ami iszonyatos szívás. :(

2012. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogják beadni. Ha ő elhiszi, hogy oltva volt, akkor nem kéri és nem adják be neki. Amikor engem megharapott egy kutya, én elkértem az oltási könyvét, megnéztem és azután mentem orvoshoz. Az orvosnál szó se volt semmiféle veszettség elleni oltásról. Egy tetanuszt akartak beadni nekem, de a megyei jogú város ügyeletes patikájában nem volt, így az is elmaradt.
2012. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!