Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős segítség kellene. A...

Sürgős segítség kellene. A kutyánk, nem bír üríteni, a nagy dolgát nem tudja elvégezni, pedig nagyon kéne neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2 napja folyamatosan nyüszít, hol hangosabban hol halkabban kb óránként. Nagyon félek hogy bele fog halni. Már 1-1,5 éve hasmenése van, nincs rendben az emésztése. Rizs-t keverünk neki kutyakonzervhez és azt adjuk neki és van amikor így durvábban meg fogja a székletét. Mit lehetne csinálni? Nagyon féltem, egyébként áprilisban lesz 10 éves. És még pluszba gond, hogy ugye 23-a van, így állatorvoshoz sem tudom vinni. Valami házi módszer kellene, amivel segíthetek neki.
2012. okt. 23. 14:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Van állatorovosi ügyelet.


A 23-a rossz kifogás, azt mndod h két napja ilyen. Lsaan elviszi a fertőzés - volt már rá itt példa, h a kérdező addig várt, h a kutya belehalt a székrekedésbe.


A konzervtől meg ne csdálkozz, h megy a hasa, az egy nagy doboz szemét Normális kaját nem is kap szeretncsétlen?


A neten fenn van az állatorvosi ügyeletek rendje!

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%

Gumikesztyű és belekotorsz végső esetben.

Meg lehet próbálni tejet adni. Bár, ha belesült a széklet, nem biztos, hogy jót tesz a tej.

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Elnézést a sok hibáért, csak gyorsan írtam. úgy idegesítenek az ilyen kérdések...Képesek végignézni, ahogy szenved a kutya, és holni apró-cseplő kifogásokkal beérik.
2012. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h bélelzáródása van, vagy valami hasonló.. Próbáljátok fölívni az állatorvost, állatkórházat, amit csak tudtok..

Remélem sikerül majd megoldani és jobban lesz.

2012. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
szia! vannak ügyeletes állatorvosok, mindenképp vidd el egyhez, főleg, ha napok óta ez van. miért nem vitted már tegnap? pont itt a gyakorin nézhettük végig egy kutya elpusztulását legutóbb, mert a gazdi nem vitte időben állatorvoshoz, amikor végre odajutott az orvos, már késő volt.
2012. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hú, de egyszerre irtunk:)
2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
ha székrekedése van akkor beöntés kell.
2012. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
1-1,5 éve hasmenése van? Ezt ugye csak elirtad?
2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
tényleg, azt ki is hagytam. mi az, hogy másfél éve megy a hasa? melyik megyében élsz? házi módszer ezen nem segít. azt sem tudod, mi baja van.
2012. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam félre 1-1,5 éve megy a hasa. Voltunk állatorvosnál vele, adott gyógyszert, beadtuk neki, de semmi nem változott, akkor még száraz tápot kapott. Egyedül sajnos nem tudom elvinni állatorvoshoz, nagytestű kutya, jogosítványom pedig még nincs. Akkor többet ne kapjon konzervet? Térjünk vissza száraztápra?
2012. okt. 23. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!