Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól meglennének?

Jól meglennének?

Figyelt kérdés

Van egy kölyök labradorom. Ha vennék mellé egy cicát, vagy egy görényt mennyire jönnének ki egymással? Ha van valami ellenjavallat azt is írjátok.


Köszi


2012. okt. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha ott lesz az adott állat, kiderül, melyik, mit csinál. Előre senki meg nem mondja, milyen természetű a kutyád és a leendő cicád.
2012. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A labradoroknak nagyon jó természetük van, mivel még kölyök szerintem viszonylag könnyen hozzá tudod szoktatni egy cicához. A legjobb az lenne, ha kölyök macskát hoznál. A kutya és macska találkozásánál mindig a macska reakciója a döntő, ha "rossz" élményként éli meg az első találkozást, akkor nagyon nehéz lesz őket összeszoktatni. Jól fáraszd le a kutyust, és amikor nyugodt, akkor mutasd be neki a macskát. Az elején ne legyenek felügyelet nélkül, de szerintem pár nap és megszokják egymást.
2012. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen megjósolni. A kutyám mint az őrült kergeti a macskákat, ha az utcán látja őket. Tesómék macskája viszont a legjobb haverja, hatalmasakat szoktak hancúrozni. Szerintem szoktatás kérdése nagyrészt, persze a kutya alaptermészete is meghatározó.
2012. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!