Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 éves vagyok és a 9 éves...

12 éves vagyok és a 9 éves tesómmal szeretnénk egy kutyát. Viszonylag nyugodt, éjszaka nem zajongó, kis max beagle, esetleg puli termetű kutyát szeretnénk. Kertes házunk van. Ti melyik fajtát ajánlanátok, és miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 20:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mindegy, melyik menhelyet válasszátok, mindegyikkel jót tesztek. Mindenütt teltház van...
2012. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Ha ezt megírod, akkor meg tudjuk mondani, melyik menhely van oda közel.
2012. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Arra figyeljetek majd a választásnál, hogy ne túl ugra-bugra, temperamentumos kutyát válasszatok, mert az nem fog nektek otthon nyugton ülni napi fél óra sétával :)

Az aktív kutyáknak kerten kívül legalább napi 1,5-2 óra AKTÍV FUTTATÁS, szabadon történő séta kell...a pórázos fél órás baktatás semmi...igazából ez a legtöbb kutyának kevés

2012. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Mudit,pulit,beagle-t ne!

Éppen a “hangosabb”, éjszaka zajongó kutyák közé tartoznak.


Ha bejöhetne a bichon havaneset ajánlom,de ők nagyon nem kinti kutyusok (hisz nincs aljszőrzetük).

Amúgy szerintem minden családba tökéletesek,imádnivaló kis szőrgombócok nem az a nagyon aktív fajta,de határozottan nem lustik.


A menhely is jó ötlet!

Nekem most keverék kutyusom van (golden x husky) és imádjuk,viszont ő azért nagyobb...és hiperaktív.

Az előző kutyusunk pedig havanese volt,annyira szerettük.Ajánlom mindenkinek.Kicsi testben hatalmas szív.:)

2021. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!