Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Piros szem, Véres széklet,...

Rácz Ricsi kérdése:

Piros szem, Véres széklet, betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja lett 1 staffordshire bull terrier kutyám kb 11 hetes de nekem olyan furának tünik. Piros a szeme, ma meg tegnap ellöt volt egy kis vér a székletébe és sír is, lehet ennek köze ahhoz hogy még új neki a terep és fél mert remeg is de van 1 másik kutya is mellette, lehet hogy férges vagy mi lehet vele kérlek titeket segitsetek :'(
2012. okt. 24. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz sürgősen! Oltásait megkapta? Minél előbb látja orvos, annál jobb, ebbe akár bele is halhat. Miért nem féreghajtóztad?
2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igen biztos azért vérzik mert új helyen van nem? Ennyire hülye vagy most komolyan?

Te is látom olyan hitben vagy hogy a kutyát meg kell venni olcsóón aztán legyen el,de ha valami baja van nem orvoshoz kell vinni,hanem gyakoris önjelölt orvosoktól kell kérdezni. Csak nem értem minek kellett akkor ez a kutya neked?

Remélem érzed az iróniát,ha ennyiből nem jössz rá mit kéne tenned akkor ajándékozd el azt a kutyát olyan embernek aki nem nézi végig ahogy szenved. Köszi!

2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bele őrülök...!

Gyerek!

3 napja sír a kutyád, véres a széklete, remeg Te meg itt vársz tanácsot?

Tudod mit, kösd fel magad!

Ááááá, 200 a vérnyomásom ilyenkor!

2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
holnap suli után viszem de nem lehet hogy, az miatt ilyen fura mert még fél az új tereptől?
2012. okt. 24. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
te ha izgulsz/félsz valamitől véreset szarsz?? Piros a szemed meg szenvedsz a fájdalomtól?? Gondolom nem!! Már rég el kellett volna vinned orvoshoz!! Arra meg miért nem válaszolsz hány oltása meg féreghajtása van??
2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ide hogy szitkozodjatok hanem a segitségeteket kérném mert szerettem a kiskutyám és nem lenne szívem hagyni hogy szenvedjen de gondolom azért sírt mert elválasztoták az anyukájától vagy ilyesmi de ha tényleg ilyen komoly a probléma holnap azzonal állat órvoshoz fordulok!
2012. okt. 24. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Kéne egy olyan oldalt csinálni, hogy "távállatorvoslás". Egy ezresért elmondom mi baja a kutyádnak, és küldök fényenergiát..

Most komolyan ember...ha te véreset fo.snál, ide jönnél kérdezgetni, vagy elhúznál orvoshoz? Sajnos a kutyád nem tud beszélni, se orvoshoz menni, így ez rád vár. Megterhelő, igaz?

2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy.. én feladtam,ennyi!
2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi óltása jővö héten kap de azzonal állat orvoshoz fogok fordulni azt hiszitek nekem olyan jó így láttni? NEM és csak ma kezdet reggel remegni
2012. okt. 24. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!