Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kiskutyának miket...

8 hetes kiskutyának miket szabad ennie?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem lassan, kisebb porcos- csontot adhatsz neki, jól megsütve, hogy puhább legyen. Jöhet kutyatáp is.
2009. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Csontot ne adj neki. A disznóét nem tudná még megenni, a szárnyasoké meg nem jó. Tejet se adj!

Adhatsz neki elsősorban száraztápot (jó minőségűt), konzervet, készíthetsz neki magat normális kaját is. Maradékokat se nagyon kapjon. A sajt szerintem ízlene neki, de azzal inkább tanítsad. Lehet még kutyakekszeket, rágókákat. Meg bármilyen husit, de ne nyersen.

2009. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kivéve szálkás halat :)
2009. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már mér ne lenne jó a szárnyas?
2009. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szárnyashús jó, de a csont semmiképpen, mert szilánkosan törik, és ez a szájába könnyen beleakad, vagy a beleket felsértheti. Persze próbálkozni lehet vele, amíg nem lesz valami baj, de én nem ajánlom, és az állatorvosok se.
2009. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a csonttól nem is fog jól lakni.
2009. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pépes ételek biztos jók és a voltokban is kaphatsz kölyköknek tápot :)
2009. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!nekem a doki és a könyv is mondta/írta,h rizses húst adjak...márkás száraztápot beáztatva...de a rizses húst ne fűszerezd!!!csontot ne adj neki,mert meg is halhat tőle...szét ne vágja a pociját!!
2009. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. aug. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!