Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes kortól szabad a...

Hány hetes kortól szabad a kiskutyának kaját adni?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy úgy írtam hogy "kaját" de nem tudtam más szót kitalálni rá, mert az étel az nem megfelelő,mert az az emberi étel, még mielőtt valaki belémkötne :))

Szóval ilyen beáztatott táp, esetleg házi maradék... ezeket mikor szabad adni a kiskutyának? (Lécci ne oltogassatok ) Köszi :))


2011. máj. 9. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
3-5 hetes kortól. mérettől függ.
2011. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja, és nem házi maradék. Szigorúan áztatott kölyöktáp.
2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki házi maradékot,ha gyenge csontozatú,beteges kiskutyát akarsz.

A tápból sem a sarki bolti minőség kell neki,hanem legalább középkategóriás.

2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
30%

3 hetes kortól már kevés nekik az anyatej. A tápot (nem pedigree vagy friskies és társai) forró vízzel leöntöd és mikor kihűlt, villával összetöröd.

A konyhai maradéktól kif...sák a lelküket és nem lesz kutya az ilyennel etetett szerencsétlenből.

Nyugodtan írd, hogy étel, annyira nem kell utálni a kutyát, hogy még ennyi közösséget sem vállaljunk velük.

2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 hetes koruktól, és kutyatejpótlóba beáztatott puppy táppal... maradékot felejtsd el
2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekünk van két tenyész pulink,mind a kettő törzskönyves!!és minden vizsgálatuk,szűrésük megvan!mielőtt valaki belém kötne!


most van 5 kölyök,kettő hetesek:)kijönnek a házból és eszik az annyuk kajáját! mostmár külön adunk az anyának kaját,a kicsiknek meg rakunk oda kölyöktápot,amit az anya nem szeret és nem eszik meg!

2011. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Előttem sokan úgy értelmezték (vagy lehet hogy én értelmeztem úgy hogy ők így értelmezték xD) hogy én direkt fosatni akarok a kiskutyát... Ez nem ígaz, én még egy szitakötőt se vagyok képes agyoncsapni :) Szóval nem akarom bántani a picit. És beáztatott kenyér az jó? Nem 10 napos, mondjuk 2 napos kenyér ami nem keményedett meg, de mi már nem esszük meg.
2011. máj. 10. 15:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Akiteki: Nem utálom a kutyát, csak sokan belekötnek abba, hogy miért ételt írtam, miért nem mittoménmit (de látom ebbe is :/)
2011. máj. 10. 15:36
 9/12 Akiteki ***** válasza:

Beáztatott kenyér!! Miért nem egyenesen patkánymérget?

Leírtuk értelmesen!

2011. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akiteki: Ha te a kutyusnak olyan jót akarsz akkor miért nem írod le normális ember módjára h: Nem, nemszabad, de ezt már leírtuk. Vagy valami hasonlót. Ha pedig veszekedni szeretnél, akkor szívesen megadom az msn címemet ;)
2011. máj. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!