Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet szabad adni egy kiskutyá...

Ilyet szabad adni egy kiskutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyik ismerősöm most kapott egy kiskutyát. Bajban voltak a táppal, mert nem tudták, hogy mit kéne neki adni, mi a jó, mi a nem jó. Az ő ismerőseik gyógyszertárban dolgoznak, és hallották, hogy kiskutyát kapnak, így a patikából adtak neki egy olyan tápot, ami ilyen ezüstös színű tasakban van, és csak annyi van ráírva az oldalára, hogy Humana 2 prebiotisch. Kisbabáknak szokták adni. Ahogy nyomogattam, rájöttem, hogy ez nem táp, hanem por. Ezt bele szokták keverni a vizébe, vagy í tejcsibe? :) Ilyet szabad adni egy 8 hetes kutyusnak? /labrador/

Választ előre köszi.


2011. máj. 28. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik üzletben vesznek kölyök tápot. Annyi bolt van nyitva.
2011. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

oké, de nem m1 h pedigree, vagy Dog Chow..

Amúgy is, ők nem állat patikában vannak, hanem, ember, vagy hogy mondjam. Tulajdonképpen, ezt a port kisbabáknak szokták adni, kiskutyáknak is lehet?? Ráadásul le is járt már =/ :)

2011. máj. 28. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Én inkább a junior kutyatápot ajánlom.Meg min. napi 1x langyos vagy hideg tejet.A nap többi részében pedig vizet kaphat.Vagy még lehet konzerves kutyakaját,de abból is mindenképpen JUNIORt.De a legjobb,ha megkérdezitek az állatorvost,ő biztos megmondja.A kölyökkori oltásokról se feletkezzetek meg azért.

2011. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

3 napja hozták el a kutyust :) Nemrég kapta meg a 8hetes kötelező oltást, és mit gondoltok erről a kisbabás porról?

2011. máj. 28. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha már lejárt,akkor pedig végképpen nem szabad neki adni,mert könnyen megbetegedhet.Ilyen korba még nem nagyon bírja a szervezetük feldolgozni a romlott táplálékot!
2011. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne adják neki!

Tejet sem.

Fressnapfban lehet minőségi tápokat kapni.

2011. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm :) most akkor lehet neki tejet adni vagy nem?
2011. máj. 28. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatják a tejet, de egyszerre nagyon keveset, mert néhány kutyának megy a hasa tőle.
2011. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Humana baba tápszer,az én kislányom is azt kapta.Kiskutyának biztos nem adnám!!!
2011. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vegyenek akármilyen kölyöktápot, azt a port meg felejtsék el, a kiskutya nem kisbaba, pláne hogy 8 hetes, és nem szorul rá a tejszerű táplálékra. Ha jó minőségű tápot akarnak venni, akkor felejtsék el a teszkót meg az auchant is, menjenek be fressnapfba vagy akármilyen állatosboltba, és a drágábbak közül válasszanak. Hálisten kutyatápoknál nagy vonalakban igaz, hogy ami drágább, az jobb is. Ezeket a jó minőségű kajákat nem lehet kapni hipermarketekben meg ilyen helyeken, mert ott az olcsót keresik az emberek.
2011. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!