Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni Pásztort szeretnék...

Berni Pásztort szeretnék venni! Van valakinek javaslata, tapasztalata, hogy hol vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos tenyésztőknél 160 ezerért nem tudok venni! De 1 éve gyűjtöm a pénzt,és 100 körüli vétel árra gondoltam!

2012. okt. 26. 15:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem vegyél be egy nyugtatót. Idegesítően erőszakos vagy, és lebutázol mást. Pedig így olvasva a kérdező és a te hozzászólásaidat, nem te tűnsz érettebbnek és értelmesebbnek!
2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mért? Talán nem mondtam igazat?
2012. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem!!Mert nem B.R. kutyát keresek,és ezért agresszíven válaszolsz!
2012. nov. 13. 22:15
 24/25 anonim ***** válasza:
Még mindig az a véleményem, hogy buta vagy, vagy esetleg nem tudsz olvasni! Te olvastál az írásaimban, a legkisebb utalást is? Egy szóval sem ajánlottam, még azt sem említettem, hogy tenyésztek kutyát! Engem soha nem érdekelt, kinek honnan van kutyája, ha bárkinek gondja van, éjjel - nappal kereshet ha baj van, és nagyon szívesen segítek, a kutya érdekében, ha tudok, tenyésztőtől, és gazdától függetlenül! Ezt próbáltam, de a te esetedben, nem értettem, milyen segítségre lett volna szükséged. Úgy tetted fel a kérdésed, hogy meg volt a válaszod! Persze, azért azt ennek ellenére nagyon ajánlanám, hogy azért sok mindenben figyelembe veheted a náladnál okosabb, tapasztaltabb tenyésztők véleményét! Van még mit tanulnod! Az internet nem mindentudó, kell a tapasztalat is!
2012. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tenyésztők már ismernek,és mint mondtam már,kapom a tanácsot is!
2012. nov. 14. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!