Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel és a gyerek?

Sága kérdése:

Angol cocker spániel és a gyerek?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy nekünk már van egy kölyök szuka cocker spánielünk,és hát szeretnénk gyereket is nemsokára. Lehet ezzel valami gond?Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék,köszönöm előre is.

2012. okt. 26. 17:42
1 2
 1/18 Hovarju ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem, de úgy gondolom, hogy rendszeres foglalkozás és nevelés mellett a spániel remek családi kutya. Ha a kutya és a köztetek való viszony rendben van, akkor nem lehet baj.

A baba mellett is jusson idő a kutyusnak és szerintem nem lesz vele baj.

2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Semmi, nagyon barátságos állat.


Csak a fülét kell figyelni, mert könnyen gyulladhat!

2012. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem köszi.Mi is úgy gondoltuk hogy nem lesz mellőzve és persze valahogy "fokozatosan" lesz megismertetve a kisgyerekkel.Várok még válaszokat.
2012. okt. 26. 19:36
 4/18 anonim ***** válasza:
A gyerek mellé nagyon jó a Spániel . :) Nekem is az van . Igaz nagyon sok figyelemre van szüksége . Nagyon makacs is lehet szóval nem szabad elkényeztetni .... 3 hónapja él velem a kis spánielem még csak 5 hónapos lesz de legalább napi 1-2 óra séta muszáj neki különben agresszív lehet és be stresszel , nagyon egy hálás kutya imádja az emberek és persze folyton ő akar a központ lenni . :)Az enyém imádja ha gyerekek közelében van úgyhogy ha foglalkoztok vele is ugyan úgy akkor semmi baj nem lehet .. :)
2012. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én vagyok felkészületlen de mit is jelent pontosan hogy elkényeztetve?Mert mi is sokat simogatjuk meg játszunk vele,de attól még tanítom is és megkövetelem tőle hogy pl nem szimatolhat be a hűtőbe mert rászólok.
2012. okt. 26. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok , hogy az ágyadban alszik ha megrágja a cipődet nem szólsz rá mindent rá hagysz ... Az , hogy simogatod játszol vele az természetes csak az ne hagyd , hogy ha rosszat tesz akkor ne engedd el a füle mellett . Benti vagy kinti kutyus ??
2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Benti és panel garzon lakásban lakunk,ezért is érdekelne hogy mi lesz ha a megszületendő gyerekünk pl elkezd mászni a földön mert ugye csak 1 szoba van.
2012. okt. 26. 20:23
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos ezzel egy baj van :( A kis babák allergiásak szoktak lenni a kutyákra és ezért nem is szabad csecsemőknél kutyát tartani . :( Viszont ha rendszeresen porszívózol és takarítasz fertőtlenítesz akkor ebből biztos nem lesz gond ! :)
2012. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remélem mert én mindent meg fogok tenni azért hogy minden oké legyen,csak még nem tudok mindent hogy mit hogy kell.
2012. okt. 26. 20:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Gondolom ez mindenkinél így szokott lenni .

Sok Sikert ! :)

2012. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!