Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel és a gyerek?

Sága kérdése:

Angol cocker spániel és a gyerek?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy nekünk már van egy kölyök szuka cocker spánielünk,és hát szeretnénk gyereket is nemsokára. Lehet ezzel valami gond?Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék,köszönöm előre is.

2012. okt. 26. 17:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket mentek a zöldek,jöhetnek még tapasztalatok.
2012. okt. 26. 20:54
 12/18 Hovarju ***** válasza:

Hát egy garzonba nem lesz túl sok helyetek, de szerintem megoldható a dolog. Legfeljebb kicsit többet kell takarítani.

Esetleg, amig a baba nagyon kicsi, érdemes rövidebbre nyíratni a kutyus bundáját, főleg a "szoknyát" a hasán és a lábain, hogy kevesebb sarat vigyen a lakásba.

2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Barátnőm gyerekei mindenre allergiásak, mert a széltől is óvta őket, még a folyékony szappanba is Domestost önt, egyszerűen semmi immunrendszerük. Persze allergiásak is lettek a szőrre, ment a kutya a menhelyre. (Bár a kertben elfért volna, de ez volt az egyszerűbb megoldás.)


Nem tudom pontosan mitől allergiásak a gyerekek a kutyaszőrre, de lehet hogy pont azért, mert nem engedik a szülők idejében állatok közelébe őket és betegesen steril környezetben tartják a gyereket.

2012. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
...bocsánat, csak a volt barátnőm, mert egyszer kifejtette, ha lesz majd gyerekem, úgyis le kell majd mondanom a kutyáimról, én meg mondtam neki, hogy akkor inkább ne legyen soha gyerekem, száradjon ki a méhem. Na azóta nem beszélünk.
2012. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezt neked kellene leginkább tudnod, hiszen te ismered a kutyádat.

Egy jólnevelt kutya nem okozhat problémát. A kérdés, hogy a tiéd jólnevelt-e.

2012. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet már én is gondolkodtam rajta hogy rövidebbre a szőrét,meg sűrűbben lekefélni,meg hogy naponta porszívó,felmosás.
2012. okt. 26. 22:15
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát a túlzott sterilitásnak én se voltam sose a híve,én is teljesen egyet értek veled,a kutya nagyon az ember szívéhez nő.
2012. okt. 26. 22:17
 18/18 A kérdező kommentje:
Még formálás alatt áll,mert még csak 2 és fél hónapos,de minden erőnkkel(feleségem és én)azon vagyunk hogy jól nevelt legyen.
2012. okt. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!