Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! A kutyám véletlenül...

S. O. S! A kutyám véletlenül megevett egy májkrémes nejlontasakot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A német juhász kiskutyámnak most adtam oda a vacsoráját köztük májkrémet is. Zacskóban volt, azt hittem ki nyalja a zacsiból a májast de nem, bekajálta az egészet. Mit tegyek?

Szerintetek egyszerűen ki kakilja vagy komolyabb baj is lehet?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. jún. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Vagy elöl vagy hátul ki fog jönni belőle.
2012. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz komoly baja csak kikakilja és kész.Ne aggódj!:)
2012. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az enyém a virsli belet ette meg. ha a kakával jön ki, akkor figyelj, mert nem biztos, hogy kitudja nyomni, sajnos megkell fogni és ki kell huzni, semmi baja nem lessz mint ahogy az elöttem szólok is irták. kata
2012. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várj,az egyik végén majd kijön belőle!

A kutyám egyszer megevett egy nejlont (a szomszédba van egy CBA,köszönjük,kedves vásárlók,hogy a szemetet nem bírják a kukába dobni...)és pár nap múlva kikakilta.

2012. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most már valószínűleg mindegy, hiszen több napja írtad ki a kérdést, de azért annyira nem veszélytelen a dolog, sok kutyát kellett már a virsli csomagolása miatt is műteni, mert probléma adódott a beleinél...


Amúgy nem tudom, hogy gondoltad, hogy majd szépen kinyalja belőle... a kutya nem ember! Más a gondolkodása, az ösztönei stb. Pláne ha nincs ilyesmire betanítva és még kiskutya...

2012. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!