Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül nyírás közben a...

Véletlenül nyírás közben a nyírógéppel bele vágtam a kutyusom fülébe. Az ő fülük is úgy érzékel mint a bociké, akik billogot kapnak és már el is felejtik a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem súlyos, bár szegénynek ficeg egy bőr darabka a füle felső részén, de úgy tűnik nem törödik vele.


Amióta meg van, mi nyírjuk, és még soha nem történt ilyen.


Lefertőtlenítettem, meg bekentem, és hagyta. Meg sen rezzent, meg már püfölik egymást a cicussal, de olyan leki furkám van, akkorát sikoltott szegény.


2012. ápr. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen de csak egy picit vérzett, nem volt semmi.
2012. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy állatorvos kutyájának a fülébe vágtam bele, mert munkálatok zajlottak kint, és a hirtelen beinduló betonfúró hangjára megugrott a kutyus, és belevágtam.... :-S :-((((. A gazdija 2 öltéssel összevarrta neki, és azt mondta, ne sírjak (annyira kikészültem emiatt), mert a fülön kevés az ideg, a varráshoz sem kellett érzéstelenítő, tűrte szegény kutyus. Mindenesetre ha nagy a seb, nem ártana összeöltenie egy dokinak, ha csak kicsi, akkor fertőtlenítsd le még este és reggel is, és nem lesz baj.
2012. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól van akkor :) Köszönöm a válaszokat.


Nem nagy a vágás, csak pár mm-es, szerencsére nem kell doki.

2012. ápr. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!