Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is tapasztaltatok már...

Ti is tapasztaltatok már ilyet tenyésztőnél?

Figyelt kérdés

A mai napon felhívtam egy tenyésztőt, értelmesen elmondtam neki mindent, a kérdéseire is rendesen válaszoltam. A tenyésztő viszont végig bunkó módon beszélt velem, folyamatosan kioktatott és mindenbe belekötött. A beszélgetés végén kérdeztem, hogy mikor lehetne megnézni a kölyköket, erre ő közölte, hogy nem szeretné, ha találkoznánk, mert szerinte nincs meg a megfelelő anyagi hátterem egy ilyen kutyához. (Itt megjegyezném, hogy szó sem esett az anyagi helyzetemről.) Utána szó nélkül lerakta a telefont.

Még soha nem találkoztam ilyen tenyésztővel.. Esetleg volt valakinek ehhez hasonló tapasztalata?


2012. okt. 26. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő ember. Mindegyik más. Lehet roszkedve volt.. Akármi baja lehetett. Vagy csak simán nem voltál neki szimpatikus. Megválogatják a jobbak hogy kinek adják oda. Lehet te mondtál valami rosszat amit észre se vettél.
2012. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Viszont az még most sem világos, hogy miért kellett ilyen stílusban beszélnie velem.
2012. okt. 26. 21:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha így indul a kapcsolatotok, akkor nem kell tőle venni kutyát. Gondolom van más tenyésztő is abban a fajtában.
2012. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen fajta kutyusról van szó?
2012. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kínai kopasz kutyáról van szó:) Van több kennel is, de jó lett volna pont ettől a tenyésztőtől kölyköt venni.
2012. okt. 26. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont volt egy kérdés a kínai kopasz kutyákról, az egyik válaszban van egy link, tenyésztőtől eladó növendék kutyusokról :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3578699-kinai..

2012. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha ragaszkodsz hozzá, akkor ki kell nyalni a s*ggét és meg kell kedveltetni magadat. Sajnos ez nem a klasszikus vevő-eladó kapcsolat, ahol az eladó győzi meg a vevőt, hogy tőle vásároljon, úgy tűnik, hogy itt a vevőnek kell meggyőznie az eladót, hogy az hajlandó legyen neki kutyát adni.
2012. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7es

ez talán azért van így mert foglalkozik a kutyákal? Mert nem egy tárgyat ad el?

2012. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért. Ez így van rendjén. Persze nem minden tenyésztőnél van így, mert vannak akik mindenáron rá akarják tukmálni a kiskutyát az emberre akár más tenyésztők befeketítése árán is. Az mondjuk egy dolog, hogy nem ad csak úgy bárkinek kutyát, az meg egy másik, hogy ezt hogyan kommunikálja le. Nem biztos, hogy feltétlenül bunkónak kell lenni ehhez. Ha a kérdezőnek nagyon kell onnan kutya, akkor próbálja meggyőzni valahogy ezt a tenyésztőt!
2012. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, a legtöbb tenyésztő nem ilyen. Szerencsére van elég kínai meztelenkutya tenyésztő, így nem kell ettől venned, biztosan vannak másnál is szép kutyák, ahol nem is bunkók a vásárlóval.
2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!