Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszatért a sántaság, kinövi...

Visszatért a sántaság, kinövi majd?

Figyelt kérdés

9 hónapos nagytestű kutyámnak kb 1 hónapja volt pár napig sántasága a jobb mellső lábában. 5 napos gyógyszerkúrát kapott. most sajnos újra előjött, bár kicsivel előtte nagyon megkergette a macskámat.

jó minőségű tápot kap, nem kövér, kap zöldkagyló kivonatot is.

ki fogja nőni?

légyszi ne írjátok, hogy vigyem orvoshoz.

holnapi program

tapasztalatokat várnék nagytestű gazdáktól

köszi


2012. okt. 26. 23:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

chicopee nagytestű kölyök táp, egy jó pár napja jóval kevesebbet adok neki, mert szemre kicsit soknak találtam a kondiját.

gondoltam csirke farhátra rizzsel, csak nem tudom az mennyi fehérjét tartalmazna.

2012. okt. 27. 15:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Husiknak 22-26% között van a fehérjetartalma, de ebben ugye csont is van, neki jó lenne neki szerintem ez a menü, egy kis répával stb-vel.
2012. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a kölyök táp helyett kb másfél hétig normál táp kell. Húst semmit nem adni neki. Ez a fehérje megvonás.

Egy normál fenntartó táp jó ilyenkor.

Viszont, ha két hét alatt nem javul, sajnos más baj lehet. Nagytestűeknél előfordulhat a könyök sérülése. Porcleválás .Akkor sajnos, orvos kell, hogy ne érje nagyobb kár az ízületet.

2012. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom is sántított, meghúzta a lábát. Kapott rá gyógyszert is, injekciót is, de többször visszaesett, hasonló dolgoktól, mint a macskakergetés. Végül a hosszas, több hetes teljes pihentetés hatására végleg elmúlt, ennek már egy éve. Doki meg fogja tudni mondani, mi a baj, de ha pl. csak egyik lábát fájlalja, akkor inkább csak húzódás lehet, ha mindet, akkor inkább gyulladás.
2012. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem fogja kinőni.
2012. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

ma 21:41

Miből gondolod? Honnan tudod, mi lehet a baja?

Ha csonthártyára érzékeny a kutya, növekedés befejezte után nem fog előjönni neki.

2012. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!