Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok is cumizik? :D

Ti kutyátok is cumizik? :D

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen hülye szokás de már kiskora óta ezt csinálja. Volt is egy játéka az volt a neve hogy cumi,egy egyszerű henger alakú plüss aminek hegyes volt a vége és 2 éven át mindennap két mancsa közé vette és szopizta. Sajnos másik kutya széttépte. Minap hoztam haza neki egy plüss alakú csontot most minden délután több órán keresztül cumizza. Ez normális viselkedés?

Anyám kutyája is ezt csinálja,maga alá gyűri a párnáját ráfekszik és a csücskét szopizza.. Ő is éveken keresztül ezt csinálja és mind2 kutya szuka.

Nálatok is előfordul ez? Minek tudható be?



2012. okt. 27. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez de aranyos :D Ilyenről még nem hallottam. Szerintem ez ugyanannak tudható be, mint a gyerekeknél. Csak őket leszoktatják/leszoknak róla, mert elég furán néznének egy 40 éves cumizó emberre. De a kutyák társadalma nem ilyen, így ha egyszer rászokott, miért szokna le róla, ha szereti... Szerintem vmi ilyesmi lehet :D
2012. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, az én kutyum is "cumizik" órákon át, pl. a párna vagy a paplan csücskével, el van vele szépen, csak arra kell figyelni, hogy a nagy áhítatos cumizás közbe le ne nyeljen valamit :)
2012. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is cumizik:D És mostanában a macskám is átvette tőle ezt a szokást, nagyon vicces amikor egyszerre cumizzák a kutya fekhelyének a sarkait:)
2012. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim is szoktak, amikor alváshoz készülnek. Az egyik vizsla másik keverék. Szerintem megnyugtatja őket.
2012. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a két első lábával átöleli a plüss kacsáját, ráharap, és a fejét csóválja. Szintén akkor csinálja ha álmos. Én is gondolkodtam már rajta hogy vajon miért is csinálja....:)
2012. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) Örülök hogy nem csak az enyém ilyen felnőtt kisbaba:D Jót mosolyogtam most ezeken:))
2012. okt. 27. 17:48
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy fél éve van ideiglenesbe nálunk egy kan shih-tzu. Ő nem cumizik hanem ahogy előttem írták minden lefekvés előtt beveszi a plüss szarvasát a szájába,ránehezedik a fejével és úgy alszik el. Mikor kimosom neki havonta teljesen kétségbe van esve hogy hol van,nem találja a helyét ilyenkor keres valami pótlékot amit bevehet a szájába elalvás előtt de nem az igazi neki,csak az a szarvas:) Olyan érdekes szokások ezek :))
2012. okt. 27. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tünemények...! :)
2012. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ölelgeti az alvós párnáját meg beletúrja a fejét, hozzá bújik.^^
2012. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
istenem:)) hogy tudnak kötődni egy tárgyhoz..mint a gyerekek alvómacija:)) Láttátok volna a fejét mikor kidobtam a cumiját amivel 8 hetes kora óta aludt. Mintha szeme láttára nyírtam volna ki a mikulást kb:)
2012. okt. 27. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!