Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kertben tart westiet,...

Aki kertben tart westiet, nektek is folyton szürke a kutyátok, nincs ez ellen valami módszer?

Figyelt kérdés
Az enyém kinti-benti eb, de inkább kint szeret lenni, szinte csak aludni jön be éjszakára. Havonta fürdetjük, ami sok szerintem, de így is 2 hét múlva már a szürke 50 árnyalatában pompázik. Nincs valami módszer amivel tisztán lehetne tartani úgy is hogy kint van? Rendszeresen ki is kefélem a szőrét, de az se sokat segít. Hozzáteszem pocsék szőrminősége van, gondolom ez is közrejátszik.
2012. okt. 24. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Milye a kert? Ha gyep meg beton van, nem lesz annyira koszos, mintha földes, poros a talaj.
2012. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van gyep is meg beton is viszont egy nagy részen meg földes, ő meg imád ásni.
2012. okt. 24. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:

A szőrminősége azért "pocsék", mert sokat van kint, tönkremegy neki. Ha csak benti kutya lenne, akkor helyrejönne a szőre.


Nem igazán tudsz mit csinálni. Ha rövidebbre van nyírva a szőre, lehet a baba törlőkendő segítene valamit, 2 fürdetés között néha áttörölgetni vele. De nyilván a meleg szappanos víz, ami a koszt lehozza.

2012. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor füvezd be a nagy földes részt és szoktasd le az ásásról;) mást nem nagyon tudsz csinálni.
2012. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelendő a boldog, kaparó, ásó, kicsit szürke westie az unottan ücsörgő, ámde hófehérrel szemben.
2012. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 catygirl ***** válasza:
Igen füfesítsd be a földes részt vagy vegyél kosz taszító sampont!
2012. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó egy idő után nekem is elég koszos tud lenni a kis lüke de nem vészes pedig nekünk is van földes rész.

bár nekem a sár is ha megszárad rajta szépen kipereg a bundájából

/személy szerint nekem a kozmetikus azt mondta ha gyakrabban nyiratnánk akkor jobban megerősödne a szőre/

(azért attól hogy kinn van nem lesz pocsék a szőrminősége...ha utána néztek nem ölebnek lett tenyésztve)

2012. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!