Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok olyan alapítványt...

Hol találok olyan alapítványt ahol 10 napig tudnának vigyázni egy idős néni kutyájára ingyen? Budapest.

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

senki barát/ismerős? Közösségi oldalakon próbáld meg hírdetni,fotóval és jellemzőkkel a kutyáról. Te se tudod magadhoz venni?

Nem hiszem hogy az alapítványok tudnak segíteni,rengeteg mentett kutyájuk van akik életveszélyben vannak a segítségük nélkül,nem akarok bután fogalmazni de ez elég "másodrangú" ügy hozzájuk képest.

2012. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte lehetetlen így. Inkább keress ajánlkozót, vagy gyűjtsél panzióra arra az időre.
2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Amit te keresel, az tényleg a szomszéd, rokon, barát, mert idegen csak pénzért fog panzióztatni neked.
2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2012. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A néninek nincsenek ismerősei, a szomszédai nem vállalják a kutyát. Én csak annyiban tudok segíteni, hogy ide tolmácsoltam a kérdését. Budapesten van.
2012. okt. 27. 20:20
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz, nagyon elvolt keseredve délután, hogy nincs megoldás. Az mondta a kutyája a mindene. Pénz az nincs. Gondoltam, hogy valahol csak elvállalják, de igaza van az első hozzászólónak az alapítványok mind teli vannak, most utána néztem és látom.

Akkor a kérdés így szól továbbra is: Hol találok valakit aki 10 napig tudna vigyázni egy idős néni kutyájára ingyen? Olyan embert, aki szereti az állatot és nem teher arra a 10 napra? Hol keressek ilyet?

2012. okt. 27. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Óó nagyon szívesen elvállaltam volna, de debreceni vagyok. :( Nagyon sajnálom.
2012. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Talán itt kérhetsz segítséget.

2012. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm! Ha van még hasonló weboldal az jó lenne.
2012. okt. 27. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Facebokon is meg lehet próbálni. Bár ott én nem ismerem azokat, akik az ilyen segítséget meg tudják adni.
2012. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!