Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek el lehet adni...

Szerintetek el lehet adni kiskutyát karácsony előtti hetekben?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, tiltja a törvény.
2012. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csivibaba ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy itt most mire gondolsz...
2012. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha arra gondolsz, hogy van-e konjunktúrája vagy addigra az emberek kiköltekezik magukat, akkor szerintem el lehet, viszont én nem szívesen adnék olyan embernek, aki karácson előtt két nappal hirtelen ötlettől vezérelve akar belevágni, mert bizalmatlan lennék azzal kapcsolatban, hogy mennyire felelősségtudó. Bár láttam ellenpéldát is
2012. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-nál a pont, el tudom képzelni, hogy karácsonyra vesznek a gyereknek egy kiskutyát, aztán amikor rájönnek, hogy többet eszik meg kakál, mint a plüsskutya, ezért megszabadulnak tőle.
2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, el lehet. Itt a példa rá:

[link]

2012. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El lehet adni, de ne add oda bárkinek. Ahogy az előttem szólók is írták, sokak adnak karácsonyi ajándékként kiskutyát, majd rájönnek hogy törődni is kell vele, és egyszerűen kidobják. De persze ez nem mindig van így. Én is például december első felében veszek kutyát, addigra lesz elvihető amit szeretnék. Bár nekem is ő a karácsonyi ajándék, én három éve várok rá. Ritka fajta és végre meglesz :)
2012. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
biztos egy aranykoszorús mestertenyésztő tette fel a kérdést.
2012. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!