Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy házörző kutya megöl...

Ha egy házörző kutya megöl egy betörőt, akkor megbüntethetik a gazdáját?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 06:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
50%

Az, hogy megöli a behatolót, szerintem nem elfogadható akkor sem, ha jogos a kutya VÉDEKEZÉSE és nem a támadása!

De miért kell lánc?? Nincs olyan jogszabály, hogy a lánc kötelező x v. y fajtának...sőt, 2016-tól TILOS lesz a tartós láncon tartás!

2012. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én is erre emlékszem nem kell mérlegelnünk, mekkora a támadás, azonnal védekezhetünk.

Álmunkból ébredve ér minket a betörő.

Halálra martak embert a kutyák, ezt inkább több kutya egyszerre támadt, akkor szokott lenni. Moszkvai őrkutya és hasonló nagytestű mondjuk az én 45 kilómmal, biztosan kinyírna. Lehet csak rám ugrik, és az ijedségtől.

2012. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Egy kutya simán meg tud ölni egy embert. A mi kaukázusink pl. biztosan. Az ereje megvan hozzá.
2012. nov. 11. 07:15
 25/25 anonim ***** válasza:

Kaukázusi képét megnéztem. Szép példány. Ha elkap valakit, tartok tőle annak annyi.

Nagy szőrgombóc, de tekintélyt parancsoló a kisugárzása.

Van nekik is ilyen?

2012. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!