Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyáimmal?

Mit csináljak a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek az ajtóban aludni,ami nem is zavar,m elférnek ott minden gond nélkül,cs arra már nincs lehetőség,h valami meleg kuckót csináljunk nekik oda,akkora hely már nincs,viszont nem mennek be a házukba,cs ott összebújnak és látom,h fáznak szegénykék.
2012. okt. 29. 12:34
 1/5 Marcy Darcy ***** válasza:
Valószínű azért fekszenek az ajtóba, mert minél közelebb akarnak hozzátok lenni. A házuk gondolom messze van az ajtótól. A lakásba nem mehetnek be?
2012. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 3 méterre van az ajtótól,szal nincs messze és amúgy én is szeretem,h ott vannak,cs most sajnálom őket. Nem bejáratosak,férjem nem szereti,ha bent vannak az állatok a házban,szereti őket,de csak kint. Meg rögtön a ház mellett van egy helyiség is,ahova be tudnak menni,ott jó pár fokkal magasabb a hőmérséklet,mint kint,de oda is cs akkor mennek be,ha én is ott vok. Lehet,h majd vmennyire lassan hozzáállnak a hideghez? Már meleg pulcsin is gondolkodok,párom nagyija szokott kötni és gondoltam készittetek nekik.
2012. okt. 29. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

a meleg pulcsi jó dolog,sajnos a kutyák nem tolerálják,sokkal inkább összesározzák,összevizezik,és egy vastag anyag ami vizes,nem igazán tesz jót !

hagyd őket az ajtóban aludni.

a többi sok ezer is ott alszik,és semmi bajuk:)

2012. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez is igaz,erre is gondoltam,m ha ugye nincs sár nincs evvel gond,de abból most van bőven sajnos. Talán bemennek majd maguktól,ha tényleg nagyon fáznak,mindig összebújnak,avval is melegitik egymást.
2012. okt. 29. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek 1-2 raklapot, szögeljetek rá szőnyeget, és kész. A lényeg, hogy ne közvetlenül a talajjal érintkezzenek. és ha légréteg is van a bőrük és a talaj között, könnyebben tartják meg a saját testhőjüket.


amúgy a régi kutyaházba az enyémek sem mentek be, építettem egy újat, ez szembe néz a bejárattal, és azt már szeretik.

(De közben kinti-benti kutyák lettek.:D)

2012. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!