Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy korpás a kutyám...

Létezik, hogy korpás a kutyám szőre?

Figyelt kérdés
Hihetetlen lenne, hogy ebben a kánikulában megfázott volna a bőre, ráadásul nem is szokott vizes lenni. De amikor kefélem, egy csomó fehér kis korpa-szerűség jön föl... Vagy ez normális? Ne keféljem annyit? Rövid szőrű tacsi, és imádja, ha kefélem, olyankor ő is vakarózik...
2009. aug. 10. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Nagyanyám tacsija is korpás volt.

Gondolom van erre valami speckó szer,de lehet a sima fürdetés is jót tesz neki.

2009. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyakran fürdeted? mert attól kiszáradhat, és olyan, mintha korpás lenne. én baba sampont használok a kuytusaimra, az bevált:) ha a kefe nem túl hegyes végű, nem bánthatja a bőrt, de ha mégis, nézzél neki valami puhábbat, hagy élvezkedjen :)
2009. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom gyakran fürdetni, mert nem szereti. :) A kefélgetést viszont imádja, és mivel tiszta kosz (állandóan a porban hempergőzik), a hegyes részével kezdem (akkor jön fel a korpa), és a puhával fejezem be (akkor eltűnik)..
2009. aug. 10. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
elég ha csak egy vizes ronggyal aztán meg egy szárazzal átkeféled. és amúgy gumikefét használj, mivel rövidszőrű!
2009. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
előző vagyok. bocsi rosszul írtam, ronggyal nem keféled hanem törlöd, és elég ha 2-3 naponta keféled. azért nem kell más dúrvább kefe, mert felsérted a bőrt, de úgy látom h észre is vetted.
2009. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!