Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha egy kutya csak húst...

Baj, ha egy kutya csak húst eszik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vitaminhiány alakulhat ki nála.
2009. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Baj.

Kiegészítőnek nagyon jó. De így csak magába szerintem nem. Illetve bajnak nem mondanám,mert végülis húsevő állatok.

De szerintem szüksége lenne a száraztápra mert a jó minőségű tápban nagyon sok jó dolog van. Amellé kiegészítésképp mehetne hús. De disznó csak főve!!

2009. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nagy baj! A vadon élő kutya sem kizárólag csak hússal táplálkozott, hanem megette a csontokat, belsőségeket stb. A kutyának nagyjából annyi növényi eredetű táplálékra van szüksége mint húsra. A kutyakonzervek sem kizárólag húsból állnak(jó minőségűekre gondolok itt elsősorban, a többibe szinte egyáltalán nincs is hús). A kutyánál súlyos károsodások következhetnek be a kizárólag hússal etetés során.
2009. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az én kutyám más nem eszik meg se a száraztápot, se konzervet.Néha própálok mást is belecsempészni, de ügyesen kikerüli.Mit csináljak?):
2009. aug. 10. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha hússal eteted a kutyád, pl. farhátat főzöl neki, ahogy én is tettem sokszor, akkor főzzél bele zöldségeket is, és azzal együtt add oda. Vagy például rizs, tészta, maradékok (nem fűszeres). Tejtermékek, például sajt, tejföl kiegészítésnek.
2009. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem eszi meg, mert új, ismeretlen dolog számára. Egyáltalán ne adjál neki húst, csak kutyaeledelt. Hidd el, meg fogja enni. Az én kutyám pl. nagyon megszerette nyáron a körtét, napi 6-7 körtét is képes megenni... ha szedem a fáról, már ott ólálkodik és jelez, hogy dobjak neki egyet :)
2009. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 10. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!