Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A FURminator mindenhol ilyen...

Sexy Ladyy kérdése:

A FURminator mindenhol ilyen drága? Vagy valahol olcsóbb?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon találtam csak meg ezt az eszközt, de itt akciósan is nagyon drága:

[link]

Persze nem gondoltam, hogy ez a szerkentyű 5 Ft lesz, de olyan 6-7 ezernél nem gondoltam többre. Van olyan netes oldal/üzlet ahol olcsóbb? Állítólag Fressnapfban van (a honlapon nem láttam), de az is egy rettenetes drága bolt.

Amúgy tapasztalatokat is szívesen fogadok ezzel az aljszőreltávolítóval kapcsolatban:)



#kutya #FURminator deLuxe L
2012. okt. 30. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem 4ezer körül. Most mondjuk csak valami utánzatot látok ott, de néha érdemes ránézni, hátha lesz. Expresszen is van fent olcsón, lehet, hogy érdemes lenne onnan venni, ha a személyes átvételt meg tudod oldani, hogy tutira ne vágjanak át. Ezek nem feltétlenül kamuk, külföldön bagóért hozzád vágják, aki onnan hozza be, annak simán megéri ilyen áron továbbadni.
2012. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:) Körülnézek
2012. okt. 30. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:
én állatorvosnál vettem 4000-ért. de azt is úgy hogy 3 éve bent volt a rendelőbe és ajándékba kapták valami mellé amiből sokat rendeltek. (meg rokonom az állatprvos,tehát olcsóbb) amúgy a legalacsonyabb ár az ott is a 7-8 ezer. annál alább sehol nem láttam még.
2012. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem Ferplastom van, ami ugyanaz, mint a forminátor, de 3700. Nagyon jó, féléve használom macskán és kutyán. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Acanashopnál rendeltem. Ingyen is házhoz hozzák a regisztráltaknak.
2012. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi Furminátort akartam írni. A termék neve pontosan Ferplast Trimmer
2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nekem sajna nincs állatorvos rokonom...

Utolsó, én eddig azt hallottam, nem ér egy hasonló eszköz sem a FURminator közelébe, de felőlem simán lehet, hogy ez nem igaz

2012. okt. 30. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Furminátort nem próbáltam, de ez a Ferplast úgy viszi a szőrt, mint kés a vajat. A macskámnak vettem főleg,mert iszonyatosan hullott a szőre. Hetente 2x fésülöm át és azóta lényegesen kevesebb a macskaszőr a lakásban. A vizslámat is szoktam fésülni, nála is jól leszedi az aljszőrt. A hosszabb szőrű keverékem viszont utálja, lehet, hogy azért, mert ez a fajta inkább rövid szőrűeknek való.
2012. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem:9 Mindegy, majd még meggondolom, mit csináljak
2012. okt. 30. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Olcsó furminátorokkal óvatosan!

Ha utánzatot fogsz ki, akkor az nincs úgy eltompítva (a vége), mint a rendes furminátornak és könnyen felsérthető a bőrét!

Én is a webkutyától rendeltem, tényleg nem olcsó, de ez legalább biztos, hogy az eredeti!

2012. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Furminátort érdemes vagy Vateráról, vagy E-Bayről venni. A fresiben néha akciós, akkor érdemes keresni.
2012. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!