Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VAn olyan akit már megharapott...

VAn olyan akit már megharapott egy Pit Bull vagy fél tőllük?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezt a fajtát nekem is van és nagyon szelíd kíváncsiságból kérdezem.
2012. okt. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs bajom velük,nagy bátyámnak volt egy, szinte vele nőttem fel nagyon aranyos volt egy darabig vihettem sétálni,de aztán nagyon erős lett és nem bírtam vele (13 éves voltam akkor) de mindig nagyon jókat játszottam vele :) ő tigris csíkos volt :)


neked milyen a kutyád?? mutatsz róla képet?? privátba jöhet :)


mondjuk szerintem belőlem kiírtották a kutyák íránti félelmet :) az utcán is akár mekkora kutya jöhet velem szembe nem félek,lehet ezért sem támadott meg egy kutya sem eddig,mert nem félek tőlük és ezt ők meg is érzik :D

2012. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem válasz, de a pitbulloktól nem félek. Viszont a német juhászoktól, és azok keverékeitől tudok félni. Olyan már harapott meg. Amúgy amstaffom van :)
2012. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is Pitem van, evidens hogy nem félek tőle meg úgy alapból nem félek a kutyáktól;) Aki/akik félnek többségében nem is látott közelről ilyen kutyát csak látta a tv-ben hogy megint Pitbull támadott meg valakit!! De mikor egy németjuhász támad az nem kap ekkora médiafelhajtást!:) amúgy minden nevelés kérdése:)
2012. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom és az nj-ktől félek 3 támadott meg eddig és egyszer egy roti, de az az én hibám volt... a nj-ban viszont NEM bízom. Mondjuk konkrétan pit bullt csak egyet ismerek, de édes pofa nagyon :) :)
2012. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engemn is nj harapott meg.Én is félek tőlük.
2012. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!