Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e itt olyan gazdi, akinek...

Van-e itt olyan gazdi, akinek kutyája Non-Hodgkin limfómában szenved (ett) és bevállalták a kemoterápiát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de az mi?
2012. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jééé azt hittem ilyen csak embereknél van. Amennyire tudom embereknél ez a gyógyíthatóbb forma. Viszont...hát nem tudom kitenném-e a kutyusomat a kemónak...az ember más, mert érti miért kell rosszul lennie, de a kutyus csak szenved :( Nagyon nehéz döntés, nem irigyellek.
2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a kutyus jobban viseli a szenvedést mint az ember, és ha ennek hatására még évekkel tovább élhet akkor azalatt a gazdi tudja őt kárpótolni a korábbi szenvedésért.
2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 13:39

Nem, nem viselik jobban a szenvedést, csak nem mutatják ki olyan egyértelműen, mint az emberek.

2012. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de csak azért tettem fel a kérdést, mert az én kutyám már felénél tart a kemoterápiában és teljesen jól viselte, imád Pestre utazni és magától megy be a dokihoz. Viszont tegnap összeesett a keringése, vissza tudták hozni és mára már semmi baja. De ezek után nem tudom folytassam-e a kemót, ezért lett volna szükségem egy olyan válaszolóra, aki már volt ebben a szituban.
2012. okt. 31. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 14:01

Tehát jobban viselik.

Ráadásul ők az emberel ellentétben nem esnek önsajnálatba sem.

2012. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 compactegon ***** válasza:
mára már kiderült,a kemoterápia sokkal többet árt a szervezetnek, mint használ. olvasgassatok utána. én biztos nem vinném a kutyámat kemora, magam sem mennék bármi ilyesmi bajom lenne. sajnálom a kutyusod egyébként, de én kizárólag természetes módszerekkel próbálkoznék.
2012. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!