Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remegés/reszketés lehet...

Remegés/reszketés lehet bódítás utóhatása?

Figyelt kérdés

Ma egy vizsgálat miatt el kellett bódítani a kutyámat, fél órát aludt mélyen, értem azt se kép se hang.

3 körül kapta a szurit, még mindig kicsit kótyagos, fáradt, pihen ami gondolom természetes, de iszonyatosan remeg, reszket. Ez lehet az altatástól?

Olyan mintha fázna, de ezt kizárom, mert bent van és nincs összekuporodva.



2012. okt. 31. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
persze,ember is reszket altatás/bódítás után,nem akarok hülyeséget mondani hogy miért,de szerintem a hő ilyenkor lecsökken a szervezetben,de lényeg hogy normális igen.
2012. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem aggódok, csak olyan rossz nézni. Engem még sosem altattak "hál'isten", így nem tudom mivel jár, a másik kutyámnál pedig nem tapasztaltam ilyet anno.
2012. okt. 31. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
engem sem altattak,de anyumnak volt már pár műtétje,tesómnak is mindketten remegtek mikor bementem hozzájuk műtét után,embernél is szörnyű látvány nemhogy kutyánál aki tehetetlen.. Én szuka kutyám is remegett ivartalanítás után,tudom hogy mennyire aggasztó:S
2012. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen. Az ember legalább érti, hogy mi történik vele, vagy legalábbis sejti. Szerencsére a közeli családban sem volt még példa hasonlóra, csak a kutyáknál, de ez megszokhatatlan érzés.

Az volt a legborzasztóbb, amikor kezdett ébredezni és felkelt volna, de nem bírt lábra állni. Látszott rajta, hogy kétségbe van esve és nem érti mi történik vele. Kis kinti "szellőzés" után nem tudott feljönni a 3 lépcsőfokon, fel kellett tennem és nyugtatnom, hogy maradjon már meg egy helyben, pihenjen, nincs semmi gond. Nagyon nagyon rossz érzés volt, úgyhogy már hálát adok annak is, hogy "csak" a remegés és némi lustaság maradt, remélem holnapra az is elmúlik.

2012. okt. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!