Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogkő leszedésnél a bódítás...

Fogkő leszedésnél a bódítás veszélyes? Mi pontosan a különbség az altatás és a bódítás közötti különbség?

Figyelt kérdés

11 éves vizslámnak kéne leszedni a fogkövét, de én nagyon félek az ilyen altatás meg bódítás meg ilyenektől. Tavaly megműtötték, altattál, szerencsére nem volt semmi gond.

Azt mondta az orvos, hogy fogkő leszedésnél nem kell altatni, csak bódítani, mi a különbség?

Köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 14. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A bódítás nem olyan mély állapot, mint az altatás. A kutya nagyjából magánál van, csak nem érez fájdalmat meg nem ficánkol, csak "kiütik" kicsit.
2012. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ma voltam 10 éves yorkimmal,20 perc volt az egész , néztem az időt, sajnos neki 4 fogát már kivettek:(

Amikor behívtak már magánál volt, megismert. Ne félj tőle, mert jobb lesz a kutyádnak is utána.

Én most vagyok ki akadva, hogy nem találja a helyét, nem alszik még mindig:@

És ahogy én haza hoztam kérte az ebédjét:) rizs +csirkemell, szokásos adagot megette és utána még 3 jutalom falat lement;)

2013. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!