Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három hónapos yorki?

Három hónapos yorki?

Figyelt kérdés
ma 3 hónapos a yorkim 2,2 kg a marmagassága 10 cm normál méretűnek vettem ugye nem lesz nagyon pici?
2012. nov. 1. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő már most (majdnem) abban a súlyban van, ami egy felnőtt yorkshire testsúlya. Szerintem 4 kg körüli lesz, ami egy picit több, mint standard által előírt, de sebaj, én imádom a masszív yorkikat:)

Az enyém 2 hónaposan volt 1.3, most 5 kg így 6 évesen. Mondjuk egy nagyon picit husis, de azért nem kövér:)

2012. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is imádom amikor husisak olyan igazán gyomrozhatóak:))))
2012. nov. 1. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

a 10 cm elég kicsinek tűnik, a súlya nem olyan vészes. Jövő hónapban elkezdődik a fogváltás ált. ha kijöttek a fogak utána megszoktak állni a növésben, vagy nem nőnek már olyan intenzíven.

A standard 3.1 kg-ban határozza meg a súlyt!

Kár lenne kijelenteni, hogy márpedig 4 kg-os lesz, nem lehet tudni a pontos súlyt, kb-ra lehet meghatározni, de ehhez látni kell a kutyát élőben, csontozat, stb...

2012. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat remélem azért 3 kiló lesz:)
2012. nov. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!