Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki nem szereti...

Van itt olyan aki nem szereti az aranyos kutyákat?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy én az agresszívan viselkedő kutyákat tartom aranyosnak? Értsd ezt úgy, hogy a legtöbb ember a cuki, kölyök, gömbölyű, édi kutyáktól elolvad én meg semmit sem érzek. Jó persze úgy fél percig kb cukik de ennyi. Más pufók kiskutyákat posztolgat a facebookon én viszont kikapcsolódásként szolgálati kutyákról készült képeket nézegetek, őrző-védő versenyeken készült videókat bámulok. A kedvencem (israeldogs) képes vagyok fél napig nézni, sőt egy-egy jobb harapást meg is könnyezek ha épp olyan napom van xD Ha a filmben elsütik a tipikus harapós, ijesztő kutya jelenetet én legszívesebben sikítanék és futkároznék körbe, hogy milyen jó. A saját kutyáim sem szeretem cuki fényben feltüntetni, semmi rózsaszín nyakörv, meg szivecskés pokróc, még beceneveik sincsenek... Pedig elvileg ösztönösen az aranyos, kölyök, gömbölyded fejű kutyákhoz kéne vonzódni, nem? Akik a kisgyerekekre emlékeztetnek... Természetesen nem a hordóhoz kötött szegény antiszociális Bodrit szeretem, meg azt sem ha valakinek baja esik.
2012. nov. 1. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Izlések és pofonok. Én is jobban szeretem a "dolgozós" kutyákat, ugyanakkor nagyon szivesen megnézem a kölyökfotókat is. Egy dolgot utálok csak, amikor emberek bohócot csinálnak a kutyáikból.

Viszont is van neked 1 viedo, igaz nem izraeli, de malis:)


http://www.youtube.com/watch?v=qre7e9z055M

2012. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan! Én sem szeretek minden fenevadat, hanem a dolgozó kutyákat. A filmekben pl általában "szakmaiatlanul" tüntetik fel a kutyákat, és ez zavar is, de a látvány kedvéért olyankor eltekintek tőle.
2012. nov. 1. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az aranyos. Nálam egy kutya a németjuhász méreténél kezdődik, az annál kisebbeket nem bírom. A halálom mikor azt látom, hogy cuki rózsaszín nyakörves csivava néz ki a táskából, vagy masnis yorkitól olvadoznak az emberek. Szeretem a kutyákat, minden állatot, aranyosak a kiskutyák is, de soha nem vennék magamhoz egy ilyen kutyát.
2012. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok mint te ilyen tekintetben. Plusz én még azt vettem észre magamon, hogy más kutyájával játszani sem tudok. pl kihoznak kutyasuliba egy játékos kölyökkutyát, mindenki megszeretgeti meg játszik vele de nekem annyiban merül ki a "játék", hogy megsimogatom a fejét :D. A saját kutyáimmal viszont jól elvagyok ilyen tekintetben.
2012. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az állatokat, de hideglelést kapok ezektől a retikül patkányoktól. Nekünk 2 kutyánk van, az enyém berni pásztor, a testvéremé berni pásztor - border collie keverék (a nagy méretet örökölte). Nekem itt kezdődnek a kutyák, nem a tacskónál. Olyan értelemben azért nem hasonlítok rád, hogy én azért kifejezetten szépnek, aranyosnak tartom a kutyámat, de valóban egy kutya nem csak aranyos lehet, hanem erős, szép mozgású, értelmes tekintetű. Én különleges nevet adtam a kutyáknak, nem ilyen Maja, meg Buksi, rexi, az egyik kitalált sz, a másik angol név, de nem hallottam még kutyában ilyet (ezt a bátyám találta ki). A cuki nevek megőrjítenek, meg a kutyákkal való "cukulás" Facebookon, meg a posztok, hogy de édes.
2012. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kitalált szó
2012. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is szépnek tartom a kutyáim és aranyosnak, csak nálam mást jelent az aranyos fogalmazzunk úgy :D Pl amikor látom, hogy erős és magabiztos az nálam szép és aranyos. Amikor valaki szerint cukcsimukcsi kutyuskám van, azt inkább sértésnek veszem. xD
2012. nov. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!