Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility akadályok?

Agility akadályok?

Figyelt kérdés
Hogyan készítsek otthon a kutyámnak agility akadályokat?

2012. nov. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem angolul keress rá youtubeon a homemade agility-re vagy hogy how to make agiity cuccok, párat már találtam is neked:)


http://www.youtube.com/watch?v=2K2dqFLh_WE szerintem ezt bármi másból is meglehet, legyél kreatív:)

2012. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
elég balesetveszélyes, így nem igazán tudsz. Esetleg két vödörre, vagy valamire egy bot, az lehet az ugró akadály. A szlalom meg földbe szúrt karók. De itt kimerült az akadáykészítés, otthoni művészete. Otthon ne vágj neki az agilityzésnek, úgy, hogy gőzöd sincs semmiről. Szlalomot is rengeteg módszerrel taníthatod. Vannak irányváltások. Fordulások. És az akadályugrásra, is rá kell gyúrni, nem vághatsz csak úgy bele. Javaslom, hogy inkább kutyasuliba menj el, mert egyedül nem jutsz sokra. Zónát is meg kell tanítani, és ilyeneket nem lehet itt elmagyarázni, csak a kutyasuliba mész.
2012. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint a cuccokat ne írd oda:D csak, hogy ezeknek a variációi:) bocsi:)
2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van jó pár használható leírás, igaz angolul, de rengeteg a kép így akár csak azokat nézve vagy google fordítóval is tökéletesen érthető, ha nem tudsz angolul:


[link]

2012. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. nov. 3. 12:29
 6/6 anonim válasza:

Csak óvatosan a házi készítéssel. Rendkívül veszélyes dolog, ha nem szakszerűen elkészített pályán agilityzel.

Erre kínálok megoldást: [link]

Vagy tényleg maradjon a kutya iskola.

2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!