Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted a te kutyádnak mi a...

Szerinted a te kutyádnak mi a legfontosabb az életében?

Figyelt kérdés

Nekem mudim van, és azt mondanám, hogy:

1, én

2, étel

3, mozgás

Még van más is, de azt nem tudnám eldönteni, hogy azok közül melyik fontosabb neki.



2012. nov. 3. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a röfögős malaca, ha az nála van, se hall, se lát, és nem is fogad szót.
2012. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
étel :)
2012. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, ja még enni is ùgy eszik, hogy belerakja a táljába a malacot :-D
2012. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy tüzelő szuka a közelben, akkor semmi más nem érdekli.
2012. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
A miénknek az, hogy a közelünkben lehessen. "Szó nélkül" elvan, ha kimarad egy séta, vagy egy etetés (mondjuk utazáskor) de ha nem lehet mellettünk, de nemcsak egy szobában, hanem a lábunknál hurkázódva, akkor megnyűgösödik, pedig már bőven felnőtt hölgy. :)
2012. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az én kutyám is szó nélkül elvan ha nem az van amit ő akar. Szerintem ez inkább nevelés kérdése, mert tudom, hogy attól függetlenül mi okoz neki örömet.
2012. nov. 3. 01:34
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
nekem cicám van, nem akarod kiírni ezt a kérdést cicásban is?
2012. nov. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. én

2. labda

3. munka

Imád a kutyasuliban velem dolgozni (öv,apport,engedelmes feladatok a kedvencei), el sem tudom képzelni milyen pusztítást vinne véghez egy olyan embernél aki nem fárasztja le kellően.

2012. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Család, imád a közelünkben lenni, ha nincs "lábnál" akkor minden baja van, ha egy légtérben lehet velünk akkor sétáig alszik egész nap. De ezen kívül szereti a hasát is, valamint dolgozni is imád. Amint eljön a suli ideje teljesen be van pörögve, hogy megyünk és bármit örömmel megcsinál akár a suliban akár máshol ahol gyakorlunk.

De a legfontosabb szerintem az hogy kutyaként van kezelve és így vesszük figyelembe az igényeit melyet igyekszünk teljes mértékben kielégíteni.

2012. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. én

2. evés

3. én+evés (kunyizás) na jó, nem, nálunk is a séta a 3.

2012. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!