Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kannibál kutyák? Tényleg...

Kannibál kutyák? Tényleg képesek erre?

Figyelt kérdés

Aki nem bírja az ilyet ne is olvassa!!!

A videót nem linkelném aki kíváncsi rá annak küldöm a linket. A lényeg egy kutyát kettő tép, nem akárhogy, és miután letépte a lábát megeszi...

Én lazán végignézem ahogy kutyák tépik egymást videón, UNDORÍTÓNAK tartom, de ez a videó engem is sokkolt...


2012. nov. 3. 01:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Az álltok csodálatos lények de nem kell illúziókat kergetni róluk. Ők nem emberek, máshogy működnek. Van amikor a természet törvényei azt diktálják, hogy meg kell ölni a fajtársukat vagy a kölyküket! Vagy pedig ebben az esetben arra tippelnék, hogy összeeresztettek valami mentálisan beteg, vadított kutyákat. Erről meg ugye nem a kutya tehet.
2012. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a kutya tehet róla de basszus akkor miért ilyenek az emberek, minek nekik olyan állat amivel nem tudnak bánni??
2012. nov. 3. 01:43
 3/22 anonim ***** válasza:
hát ez kemény..linkelheted
2012. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Elküldtem privátba
2012. nov. 3. 01:59
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ha lehet Érdeklene köszike.
2012. nov. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
nekem is linkelheted
2012. nov. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Megnéztétek? Mi a véleményetek? Esetleg területvédelem volt a dologban vagy totál zizi a két kutya?
2012. nov. 3. 03:06
 8/22 anonim ***** válasza:

ez a természet törvénye: a gyenge elhul, és ha nincs más az erősebb táplálékául szolgál...


megjegyz: macskáknál meg olyan van hgy az anya macska a gyengének vélt (már már félig halott kölyköt) megeszi

2012. nov. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ilyent ***** válasza:
Megnézném. Hol a link??? Látom olyan durva hogy a válaszadok még mindig sokk alatt vannak.
2012. nov. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én meg sem tudok szólalni, annyira sokkolt.

Vagyis mégis.

2012. nov. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!