Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudit lehet tartani panelban?

Mudit lehet tartani panelban?

Figyelt kérdés
Van a közelben egy nagy kutyafuttató ahova napi szinten tudnám vinni játszani kutyákhoz és persze a kaki,pisi sétákat is megtudnánk oldani,hétvégén kutyasuli vagy kutyás kirándulásra vinnénk.Letudná vezetni az energiáját igy?
2009. aug. 11. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne! Mit csinál egész nap? Vagy van otthon valaki napközben? Én kutyát csak kertes házban tartanék..
2009. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
az egyik haverom nagytestű kutyát tart otthon, egy nap kiviszi kétszer.szerintem nincs semmi baja.
2009. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Pont egyik nap kérdezte itt valaki, hogy milyen energikus kutyát tudnának neki mondani a hegyi túrákhoz meg hasonlókhoz. A mudit ajánlották neki.

Szerintem akkor már olyan fajtát válassz, ami jobban bírja a lakást és hogy nem futkozhat egész nap.

2009. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek embert, aki hármat is tart... ha megfelelően le tudod mozgatni, akkor szerintem nem gond. Bár azért gondold végig, mert nagyon pörgős, eleven kutya, és tud ám ugatni is ,ha nem megfelelően szoktatják. Szóval ha olyan szomszédságod van... akkor inkább ne=/
2009. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A mudi nem az a tipikus lakáskutya, szerintem agyon unná magát.Egy blogban olvastam,hogy a kutya unalmában a 15kg-os kutyatáppal tömte meg a mosógépet :D.

Inkább kertes házba vinnék ilyen kutyut. A sportok közül inkább az agility és a herding való neki.

2009. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Hello!

Én már 3. éve lakom panelban és nagyon jól érzem magam itt.

Mondjuk az egyik gazdim szinte mindig velem van és a kötelező reggeli-esti sétán kivül bármikor levisz ha szólok neki. És néha még autóba is ülünk (nem elég sűrün) azt is nagyon szeretem.

Üdv: Egy Boldog (panel) Mudi

2009. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyha mindennap letudod vinni kutyafuttatóba és hétvégén kutyás sportot űznél vele, nem lesz gond. A mudi képes félnapokat átaludni, vagy csak labdát rágcsálni, amikor suliban vagyok mindig azt csinálja, nagyon édes.
2009. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet.
2010. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!