Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van, akinek szintén ilyen...

Van, akinek szintén ilyen lassan eszik a kutyája?

Figyelt kérdés
Legalább negyed vagy fél óra míg megeszi a tápját. Közben kirohangál, megnézi, hogy nincs e valami probléma a portán.
2012. nov. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha őrző védő kutya teljesen normális, ha hall valamit kirohan, megnézi, rendben van minden, visszarohan eszik tovább. Az a dolga, h figyeljen! Szobakutyánál meg sztem valamilyen problémája van, fél ilyesmi.
2012. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hillen ***** válasza:
Nyugi,az én kutyám is azt csinálta amikor kisebb volt,hogy bevett egy darabka tápot,lement,lefeküdt a fűbe és elrágcsálta.Minden egyes falatnál lemet a fűbe.Néha még most is vissza-vissza tér ez a dilis hóbortja. :)
2012. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... azért nem ez a normális...

Szerintem nem elég éhes.

Ha elrohan, vedd el tőle a kaját, és aznap ne is kapjon már.

Másnap kapjon legközelebb enni (ha napi 1 kap). ha megint kirohan, megint vedd el...


Egyébként rengeteg elhízott kutya van, beaglenél, labradornál, goldennél, rotinál szinte már "fajtajelleg", hogy dagadtak szerencsétlenek.

Akkor normális súlyú egy kutya, ha a bordáit ujjal egyszerűen ki tudod tapintani, és a háta felülről nézve a fara felé egyértelműen kisebb átmérőjű, mint a hasa feletti rész. Erre nagyon fontos figyelni, főleg az ízületei miatt!

2012. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is irtó lassan eszik, de ő nem rohangál közben, csak vagy 100szor megrág szép komótosan minden falatot. Nem öreg, csak 2,5 éves. Nem tudom miért ilyen.
2012. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is elég komótosan eszik. Tenyésztőtől van, ott habzsolt, de mikor hozzám került egyre lassabban kezdett enni, és elkezdte megrágni a kaját. Rájött h nem kell féltenie senkitől. Ő mondjuk nem rohangál, de anyukámék kutyája szokott. Ha valami neszt hall ellenőrzi, és mikor visszaér ugyanazzal a lendülettel zabál tovább :D
2012. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hármasnak van igaza, nem elég éhes. Alapszabály hogy amit otthagy, azt vegyük el előle, sose legyen maradék a táljában.
2012. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!