Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért Pontoznak le mindenkit?...

Miért Pontoznak le mindenkit? Ha normális választ ad, ha nem . Levan pontozva.

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj az oldalon is hogy lepontozást nem arra kapsz ha nem jót mondasz. Hanem arra is lepontozást kapsz ha valaki nem ért veled egyet. Ilyenek az emberek ebben az országban. Vitatkozni elég kevés emberrel lehet mert ha nem a te oldaladon áll valaki akkor már ellenség. Sajnos ez az oldal se kívétel.
2012. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és pont a te példát néztem a csonterősítős kérdéssel kapcsolatban. ott is rendes választ adtál és lepontoztak.

Hihetetlen

2012. nov. 4. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ilyenek az emberek :) Adhatsz te a valóságban 100%-osan hasznos választ, ha valaki nem ért veled egyet.
2012. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ott a vita tárgya hogy kálcium vagy zöldkagyló. Én sokat olvastam ebbe a témába is a kálciumot azért nem kéne adni mert gyorsan nő a kutya csontja tőle és eldeformálódhat.. Sajnos olyan állatorvos is van aki kálciumot javasol kölyökkutyának... De ez ilyen itt is és mindenhol az országban. az a baj hogy pluszt meg nehéz szerezni.. mert ha nem nagyon jót mondasz akkor nem kapsz semmit. És ha ez a nem nagyon jó valakinek nem tetszik akkor a jutalom egy 0% :D de hát ez van az elején idegesített, már nem igazán foglalkozom vele tétje nincs ^^
2012. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ígyvan.
2012. nov. 4. 14:05
 6/14 anonim válasza:
75%
igaz
2012. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3611749-egy-o..


Nézd meg ezt a kérdést, szerintem 1-2 ember végigment, aki egyetért a kérdezővel abban, hogy a kerti kutyát nem kell sétáltatni, és lepontozta azokat, akik szerint a kerti kutyát is ki kell vinni.

2012. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
ilyenek az emberek, bármennyire is igaza van valakinek, ha valaki nem ért vele egyet, az lepontozza... én általában mindenkit felpontozok, kivéve ha "trollkodik" valaki.
2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ritkán szoktam pontozni. Ahhoz a kérdéshez én is írtam választ hogy kell sétáltatni a kerti kutyát vagy nem /szerintem KELL! / na most ott aki ilyen hülye indokakat írt, meg hogy nem kell sétáltatni azt lepontoztam :D de egyébként akkor pontozok csak, ha valaki tényleg olyan választ ír ami nem hasznos pl. kerti kutyát nem kell sétáltatni. Egyébként ha valaki jó választ ír, de nem értek vele egyet azt nem pontozom se fel se le, döntse el a kérdező neki hasznos-e.
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nah ha már pont témánál vagyunk akkor érdemes megnézni hogy most is lepontozott valaki.. Mikor csak véleményt írtam.. ^^
2012. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!