Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, utaztatok már...

Kutyások, utaztatok már vonaton a kutyusotokkal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy 4 òràs ùtra vinnèm magammal, villamost, buszt jòl bìrja, csak az ùt hossza miatt kicsit aggòdom.

2012. nov. 4. 15:20
1 2
 1/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

1 órás vonatúton volt velem a kutyám, simán feküdt, ahogy minden járművön.

Ha a kutyád jól nevelt, szót fogad, szobatiszta, akkor nem lesz gond...

Utazás előtt alaposan fáraszd le, és akkor sokkal nyugodtabban fog viselkedni, az időt alvással fogja tölteni.

2012. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2 évig minden hétvégén vonatoztunk,elalszik a hordozójában annyi:) szeret utazni,kivéve kocsiban azt utálja mert általában utána doki..

Viszont mikor először vittem 2 órás vonatútra kb 3-4 hónaposan akkor végig sírta az egészet,de hát még pici volt:)

Szerintem veletek se lesz gond.

Mennyi idős kutya és mekkora?

2012. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kistestűm van, sokszor utazunk vonaton. Viszek mindig egy takarót és vagy mellettem alszik az ülésen, vagy bámul kifelé az ablakon. A kalauzok imádják, mindig megsimogatják.:) A szájkosarat még sosem kellett ráadnom, hál istennek. Ha nagyon sokan szoktak lenni az utastérben, kint szoktunk maradni a peronon, ha esetleg van bent olyan, aki nem szereti a kutyát/fél tőle, akkor ne legyen probléma belőle.
2012. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az út hossza miatt annyit tennék hozzá hogy reggel semmiképp ne kapjon enni csak ha odaértetek. Az enyém hányós azért mondom.
2012. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kutya 4 órát simán kibír pisilés nélkül.
2012. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Reggel utazunk, sztem már este sem fogok neki enni adni.

2 és fél éves sheltie:)

2012. nov. 4. 15:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Rste nyugodtan adhatsz neki. Vidd el az út előtt reggel egy jó nagy sétára.
2012. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem kell túlparázni :)

én kaukázusival is utaztam 3-4 órákat. ahol lehet, ott szálljatok le járni egy kört, amúgy meg vészhelyzet esetére legyen nálad pár adag zsepi, meg zacskó.

tanács: inni csak a peronon adj neki, a vonaton necces.

2012. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
FONTOS:oltási könyvet ne felejtsd otthon!!!
2012. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Utaztam már, nem történt semmmi :D

Utazás előtt egy jó nagyot sétáltam vele, futottunk is, volt játék is aztán irány az állomás..na ez a része annyira nem tetszett neki sok ember, furcsa zajok. /itt se volt különösebb probléma csak láttam rajta,hogy meglepődött hirtelen hova kerültünk/.

A vonaton feküdt, nézelődött, leterítettem az ülést néha felugrált, voltak gyerekek is a vonaton ők kifejezetten örültek,hogy kutya is van, simogatták ennek meg a kutyám örült :)

Szóval nem nagy ügy, ha te nem csinálsz problémát belőle, mert úgye azt megérzi a kutyád ha ideges vagy. Csak nyugodtan. Nem lesz gond.

Oltási könyv,póráz,szájkosár,utazás előtti séta, ezekre lesz csak szükséged. Azt megjegyezném a szájkosarat nem hiszem, hogy kérik. /az én kutyámon se volt rajta/

Meg persze jegyet is vegyél neki. Jó utazást ! :)

2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!