Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a francia...

Mi a véleményetek a francia bulldogokról? /jöhet pozitív és negatív is/

Figyelt kérdés
és meg tudnátok írni hogy a pozitív miért pozitív, a negatív pedig miért negatív?

#negatív #pozitív #francia bulldgo
2012. nov. 4. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a hideg ráz ki tőlük. Ahogy röfög állandóan amikor a levegőt veszi, meg alapból nem bírom az ölebeket. Inkább a nagytestű kutyákat. Nekem pl egy Bordeux-i dogom van. :)
2012. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szívlelem őket mert bullom van és nem tudom miért de a két fajta nem kedveli egymást.

De ettől függetlenül aranyosak szerintem :D

2012. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

pozitív:

-lakásban kitűnően tartható

-szerintem gyönyörű kutya,igazi egyéniségek

-játékos kutyák,hiába fáradnak el hamarabb

-szőrápolása egyszerű

-gyerekbarát


Negatív:

-önfejű,makacs kutyák átlagban

-hiába kicsi kell neki keménykezű gazda

-túltenyésztése miatt nehezen vesznek levegőt amiből késöbbiekben gondjai lehetnek,nagy melegben különös odafigyelést igényel

-sokat szellentenek:)

-hangosan horkolnak:)

2012. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)))))


És tudtok még kistestűeket, akikről jó véleménnyel vagytok? játékos, gyerekszerető, szép, és sok a mozgásigénye?:)))

2012. nov. 4. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
tacskó:)
2012. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én imádom a kis izmos hurkatestüket meg a vagány mindenüket, még a röfögésüket is, de az egészségügyi állapotuk miatt nincs rajta az "egyszer még lesz ilyenem" listán, csak nagyon talánra. A legegészségesebb francia bulldog is betegesnek tűnik egy átlagos kutya mellett.
2012. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Német törpe pinscher, tacskó, schipperke,
2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!