Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogomnak bedagadt...

Francia bulldogomnak bedagadt a az első lába a könyökizületnél, összekapott a másikkal, de tud menni, csak fel van dagadva mit tegyek rá, hogy lelohadjon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 15:37
 1/3 Frody ***** válasza:
Nekem ez már többször előfordult az angol bulldogoknál,tudom miről írsz.Ne kísérletezz otthon.Vidd orvoshoz,mert antibiotikumra van szüksége,mert ez tályog.A duzzanat tele van gennyel,mert a másik kutya fogáról belekerültek a harapott sebbe a baktériumok.Be is lázasodhat a kutyus.Mindenképp doki,mert lehet hogy le is kell szívatni a gennyet.
2012. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de csak holnap lenne jó dokinak addig gondoltam valamit, mondjuk nem vérzett meg ilyenek, csak most néztem, hogy vittem volna sétálni, hogy bedagadt, pedig sétálni tud, csak sajnáltam mert sántikál, inkább pihizzen!
2012. okt. 23. 16:27
 3/3 Frody ***** válasza:
Mikor történt az eset?Ha ma vagy tegnap,akkor holnapig kibírja.De holnap doki.Ahhoz nem kell sebnek lenni,elég ha csak a másik megkarcolja fogával,és már gyullad is be.Házilag erre sajnos nemigen van gyógymód.
2012. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!