Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos a kutyám egész éjjel...

Sos a kutyám egész éjjel hányt és ment a hasa. Szerintetek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Éjfélkor kezdődött habos fehér hányás majd hasmenés folyós teljesen. A hányás 30-90 percenkét ismétlődött összesen 10xer a szünetekben pedig 5xör volt hasmenés. Reggel irány a doki. A kutyunak láza nincs, annyira nincs leverve. Minden oltása megvan. A doki szerint felevett valamit, de én nagyon aggódok. Kapott 4 injekciót. Antibiotikumot, hányás elleni szert stb. Amúgy az egész hányásos hasmenéses folyamat hajnal 4-kor abbamaradt. A dokihoz reggel 9-re értünk nyitásra.Szerintetek? Nagyon aggódom :"(

2012. nov. 5. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában minden kutya végigmegy életében legalább 1x. Enyém még csak 2 éves,de már 2x volt ilyen betegsége. Egyszer vírus volt,másodjára súlyos allergia reakció a csirkére. Injekció után már ne aggódj jobban lesz,nekünk is így kezelte a dokink,emlékszek hogy sírt az injekciótól:/ Aztán 4 napig nem is kakilt utána úgy megfogta a gyomrát.

Lehet vírus is persze,lehet baktérium de most már nem lesz baja. Gondolom diétáztatnod kell,azt tartsd be mindenképp, vidd le sűrűn sétálni,és jobbulás puszit küldök a kutyusodnak.

2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a jókívánságokat :), igen igen diéta, már meg is főztem neki a rizses zöldséges húst, még nincs szegénynek étvágya, reméljük rendben lesz minden, a kutyum amugy is csirke allergiás, szóval csak sensitive és lazacos tápokat kap :)
2012. nov. 5. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyusod,mert a mienk akkor csinálta ezt amikor jött a foga és mienk még lázas is volt.
2012. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos, pont most van a fogzása
2012. nov. 5. 11:46
 5/6 A kérdező kommentje:
és nálatok ez a fogzás miatt volt és ugyanígy zajlott?
2012. nov. 5. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen szegénykém fosott hányt lázas volt.De kedélye nem volt olyan rossz, csak kicsit többet aludt önmagéhoz képest. Főztem neki csont levest és azt itattam vele,hogy nehogy kiszáradjon. Minden esetbe mikor megkínáltam egy tányérra valót belafatyólt. Néhány nap múlva teljesen elmúlott.

Biztos ,hogy a te kutyusod is rendben jön,főleg ,hogy látta doki.Kapott gyógyszert stb.. Nem lesz semmi baj.

Jobbulást kívánok!

Írj,hogy hogyan vészelte ezt az időszakot.

2012. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!