Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan olyan nagy gond,...

Komolyan olyan nagy gond, hogy a kutyámra is a saját samponomat használom? WU2-t. Évek óta, semmi baja nincs. Egyik haverom meglátta és sokkot kapott.

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgyszint sima Aquafreshel mosok neki fogat,ha úgy adódik.Ezt is nagy gondnak találta.
2012. nov. 6. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

a WU2 nagyon jó tisztító sampon 1-1 alkalommal de nagyon szárítja a szőrt, hosszú távon én nem használnám vagy max kutyáknak való balzsammal együtt.

A fluoridos fogkrém mérgező a kutyáknak és károsíthatja a fogzománcot. (egyébként embernek se ajánlott, pl én amióta nem használok fluoridos fogkrémet megszűnt az íny vérzésem és a fogkövesség se jött elő nálam 4 éve pedig előtte 2 évente szedettem le hiába mostam naponta többször fogat)

2012. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt használom, olyan negyedévente van kutyafürdetés, nem hinném, hogy ilyen gyakoriság mellett ártana a bőrüknek.
2012. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is azzal fürdetünk ha fürdetünk. többnyire nyáron szoktunk nyár elején és a vége felé. ilyen gyakoriság mellett tuti nem árt viszont sokkal szebben kipucolja a kutyám bundáját, mint a flancos kutyasamponok. fogat nem mosok neki mert hófehérek és egészségesek a fogai, pedig 14 éves :)
2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neki is szépek a fogai!:)

Azért mosom,mert ha jön anyum és össze-vissza nyalja,akkor állandóan jön nekem a büdös a pofája szöveggel,ha megmosom mentolosan megy oda és akkro szereti :D

2012. nov. 6. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az egy dolog...de akkor is mérgező. Nagyon jó kutya fogkrémeket lehet kapni, használd azt.

Azért van jóval megfelelőbben tisztító kutyasampon mint a Wu2 de ebbe ne menjünk bele. Ha nem fürdetsz gyakran akkor teljesen jó.

2012. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hallottam kutyakozmetikustól is h pont a wu2-t használja, de van a ki a babasamponra esküszik. Én is azon az állásponton vagyok, ami nem árt a babáknak, az a kutyának sem fog havi 1x. Főleg mert a jó kutya samponok pofátlan árban vannak...
2012. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is WU2-vel mosom a kutyámat, és gyönyörű a szőre. :) Azt a változatot veszem, ami száraz hajra van.Könnyen kihozza a koszt, jó illata van, és a kutya sem irtózik tőle.Előtte kutyasamponnal fürdettem, utálta még a flakonját is. :D

Olcsó is, jó is, én is csak ajánlani tudom mindenkinek.

Aki meg sokkot kap attól, hogy ilyennel fürdetik a kutyust, az elmehet pszichológushoz, pánikbetegséggel. :D

2012. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm,aki Ultra porral fürdette a kutyáit évekig,és nem értette miért korpásodik a bőrük.És hiába mondtam neki hogy az Ultrától van,nem vett kutyasampont helyette.
2012. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!