Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyusomat kint tartom,...

Westie kutyusomat kint tartom, még fiatal van háza hőszigeteléssel ( lesz még benne más fűtés is) és a háza elé leterítettünk neki törölközőket és takarókat. Szerintetek mért nem megy be a házába, már próbálkoztam egy csomó dologgal?

Figyelt kérdés
Hetekig azt csinálta, hogy amíg nem volt nagyon hideg addig kint volt a takarókon utánna pedig bement a házába, most pedig csak kint van :-(

2012. nov. 7. 17:02
1 2
 11/14 Kárpáti Balázs ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod kint hisz egy kutya ott sokkal jobban is érezi magát.Ha megvan az kutyaháza tarthatod kinnt
2012. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
megvan sőt én is úgy gondolom , hogy ha nem egy csivava méretű vagy ilyesmi annak jobb ha kint van tartva, gondold el, hogy ha bent tartanak egy Bernáthegyit a lakásban milyel jól érezheti maggát, és milyen kifejlett izomzata lehet...
2012. nov. 12. 16:30
 13/14 anonim ***** válasza:
De ez nem bernáthegyi. A westie kifejezetten családi kutya, a családban érzi jól magát. Miért nem házőrzőt választottál? És valóban, sokan lopják ezt a kutyát. Ha ugyis kint kell tartanod a testvéred miatt szerintem egy nagyobb testű jobb lett volna.
2012. nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A Westie nem egy oleb!!!! Az enyem is kint szokott lenni,kint is alszik.ugyan mar.Az enyem fel oranal tobbet nem szeret bent,inkabb kimegy es rohangal,lyukakat as. NEM OLEB!Olvassatok mar utanna ha valaszt adnatok egy kerdesre!
2012. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!