Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni, ha a kutyám...

Mit tudok tenni, ha a kutyám veszélyes a babámra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 11:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell érteni?
2012. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pl. oda kap, morog rá, nem akarja elfogadni és folyamatosan lepisili a dolgait...
2012. nov. 8. 11:59
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Első körben szeparáció, ezzel párhuzamosan életmód és szemléletmód váltás a családnál és a kutyánál is: kutyaiskola, kutyás társaság, kutyás programok, kutya ösztönenergáinak a kontrollált levezetése, szabályok felállítása, kutya viselkedésének és kommunikációjának tanulmányozása és megértése. A részleteket majd a kutyaiskolában elmondják.
2012. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedési problémákkal foglalkozó szakembert kell keresni. Én a Cerberos kutyaiskolával kezdeném a helyedben, ők kifejezetten problémás kutyákra specializálódtak.
2012. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes lehet h milyen kapcsolatotok volt eddig. Hogy viselkedett veled, te miket csináltál vele, és most mi a helyzet? Ok nélkül ilyen extrém viselkedés nincs.
2012. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
Én meg Tükör iskolát ajánlanék. ;)
2012. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szakember.
2012. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez nagyon érdekes. Bár annyira nem lényeg, de megkérdezhetem, milyen fajtájú a kutyus? Mert nekünk egy vérmes tacsink volt, mikor öcsém született, de mindnet megengedett neki, még a farkát is húzhatta, soha rá nem morgott. Pedig kifejezetten harapós volt :/


Szerintem nagyon nem jó ez így, gondolom el lett kényeztetve kicsit a kutya és most féltékeny. De azért, bár erre nincs mentség amit a kutya csinál...és ez nem az ő hibája amúgy, azt is érdemes meggondolni, h te eleget foglalkozol-e a kutyával. Anyaként persze nehéz, de a kutyával továbbra is foglalkozni KELL.


Első foglalkozás: elvinni egy szakemberhez. Illetve nagyon komolyan elzárni a gyerektől amíg ez nem rendeződik.

2012. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Bolognese kan kutyus...igen valóban el van kényeztetve, de azért tudta hogy hol a helye! Nem értem, hogy mire ez a viselkedése, nincs elhanyagolva, de már nagyon elvagyok keseredve! Sajnos időm nem nagyon van mászkálni egy kisbabával kutyaiskolákba, de már bármit megtennék, hogy rendeződjön a helyzet!:(
2012. nov. 8. 12:37
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű csak úgy gondoltad h tudja hol a helye... ez biztos nem most kezdődött, csak most csúcsosodott ki. Egy rendezett kutya-gazda viszonyba nem kavar be számottevően a baba. Ezt tapasztaltam már számos barátnőmnél akik kutya mellett szültek...sokan nem is egy kutya mellett.

És sajnos ez nem egyik napról a másikra fog megoldódni. Hívjatok házhoz szakembert!

2012. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!