Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen majd a mudim neve?

Mi legyen majd a mudim neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok én írtam ki a "pár" kérdéses mudis kérdést is még egy kérdéssel kiegészíteném. szuka mudit szeretnék mi legyen a neve? (legjobb ami eszembe jutott az Izé ezt könnyen megjegyezné?)
2012. nov. 9. 14:00
1 2
 1/12 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Maya, Mia, Holly, Lola
2012. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Maya tényleg jól hangzik. : D
2012. nov. 9. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy keverék kutyám van, mudira hasonlít, és Fanninak hívják.
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi biztos nagyon édes. :) A Fannival csak az a bajom h van egy ilyen ismerősöm és hát ő "állatvédőnek" tartja magát én....knm........hát nem részletezném.........egyszer volt 1 kutyája kb. 1-2 hónapig szerencsétlent a szemét ledobóban tartották állandóan kézben vitte meg egyszer neki csukta a lábát a lift ajtónak....nem kérdeztem de nem hinném hogy látta állatorvos............:/ erre szeretnék a legjobban figylni hogy soha nem legyek igen...vagy ha ilyen leszek egyszer remélem azonnal elveszik tőlem az összes állatomat....
2012. nov. 9. 15:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja útólsó ettől függetlenül ment a zöld kezecske. :) Nem tudsz róla képet feltölteni megnézném milyen a kutyád biztos ennivaló. :) mennyi idős ha szabad megkérdeznem?
2012. nov. 9. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy szép magyar nevet. De ne feledd el, ha tenyésztőtől veszed, akkor ott egy alomnak a tagjait azonos kezdőbetűjű névvel szokták illetni, szóval ezzel még várj.
2012. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ginirassal értek egyet, szép magyar nevet adjál neki. Régen folyó neveket kaptak a kutyák abból a babonából, hogy akkor a kutya nem veszik meg (akkoriban nem volt veszettség elleni oltás).. Például: Koppány, Sió, Sajó, Duna, Tisza, Lajta,Kapos,Marcal és így tovább.
2012. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom folyóneveket a nagytestűpásztorkutyákbnak adtak, a kicsi terelőkutyáknak vicces neveik voltak. Én mindenesetre maradok a komoly neveknél, a szupercukcsitól a falra tudnék mászni, és az sem érdekel ha nem magyar.
2012. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég kérdést is tettem fel, hogy a keverék Fannika milyen kutyára hasonlít.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3631322-van-e..


Itt a kérdés képekkel :))


Heni

2012. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8.-nak és a kérdezőnek: Folyó nevek a kutyára jellemező egyik tulajdonságát kapta névnek például: kormos,eszes,fürtös,foltos,ördög és tovább lehetne folytatni.
2012. nov. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!